Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPalnél a következő probléma...

PayPalnél a következő probléma fogad mostanság. Aki megmondja nekem mi a probléma, küldök neki 5 Milka csokit? : )

Figyelt kérdés

The bank information you have added is invalid or missing. Please try again.


You have entered an invalid Bank account number for a bank account in Hungary. Please make sure the number contains no dashes or spaces and is between 16 and 24 digits.



Én ilyet nem pipáltam, eddig tudtam a számlámra pénzt mozgatni a paypalről, aztán törölve lett a bankszámla a profile, my money menüben, most adni akarok hozzá egy másikat és nem engedi emiatt.



2015. nov. 7. 19:33
 1/2 anonim válasza:
valószínűleg az a baj ami oda van írva nem? bocs ha tévedek
2015. nov. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az a baja hogy ami bankszamlaszamot beirsz az nem helyes

16-24 szambol kell alljon, szunetek/kotojelek nelkul

es termeszetesen magyarorszagi bank kell legyen


ha egyet korabban mar hasznaltal majd kitorolted, es most ujat akarsz hozzaadni, es nem fogadja el, akkor vagy te gepelsz el valamit vagy a bankszamlat hibasan adtak meg neked


egyebkent az elozot miert torolted?

2015. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!