Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-n ezt vki elmagyarázná...

Ncore-n ezt vki elmagyarázná nekem?

Figyelt kérdés

Lehetséges hit'n'runok száma:

3

Hit'n'runolható torrentek száma:

5

Hit'n'runolt torrentek száma:

2


volt 5db torrentem,amit nem seedeltem vissza,még októberben,de az aktivitásban 2 torrent eltünt a többi 3 meg ott maradt? miért?



2015. nov. 3. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hit'n'runok száma:

3

Ez azt jelenti, hogy még 3-at nem töltöttél vissza.


Hit'n'runolható torrentek száma:

5

havonta max 5-öt néznek el, hogy nem töltötted vissza


Hit'n'runolt torrentek száma:

2

Előző hónapban 2-t nem töltöttél vissza.


A 2db azért tűnt el, mert nem töltötted vissza.

3db azért nem tűnt el(és nem számítódott Hit'n'runnak), mert a visszatöltésére kiszabott határidő a mostani hónapban van, tehát az előző havi végelszámolás után.

2015. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lejárt a 48 órás Seed kötelezettséged.Ilyenkor eltűnik az aktivitás menüpontból,amúgy ha a hónap végéig 5 torrent-nek nem teljesíted a seed kötelezettséget akkor letöltés megvonást kapsz.Meg nézd meg a hírfolyamot mert az rád is vonatkozik,ha jól emlékszem ezzel kapcsolatos volt.
2015. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én most kaptam 30 napos letöltés megvonást mégis tudok letölteni :D nemértem akkor mire jó :D
2015. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3.Ha rá jönnek akkor szépen letiltanak,de végleg.Én nem játszanék a tűzzel mert nagyon nehéz volt így is bejutni.(rengetegen könyörögnek meghívóért itt is)
2015. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha én havi 5 öt töltök le akkor is kapok megvonást?
2015. nov. 3. 15:48
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy még van olyan kérdésem is hogy nem seedeltem vissza,de egyik torrentnél 3 percet ír még? az hogy lehet?(most kaptam hallowen kor -27 perc seed időt,de az nem von le 47 órát :D)
2015. nov. 3. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

4.


hát már vagy 35. hónapja kapok hitNrun-t ha eddig nem jöttek rá nemtudom mit csinálnak

2015. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!