Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook rombol?

A facebook rombol?

Figyelt kérdés

Eddig sem volt túl sok 'ismerősöm' facebookon,de most nagyon sokat letöröltem,akikkel soha nem beszélek,s maradt kb 70.

Nagyon-nagyon romboló hatása van szerintem.

A legroszabb,hogy most már az okostelefonokon is lehet facezni.

Egyrészt,az önbizalmam elment,amikor láttam mások képeit,'boldog' életükről..

Másrészt,amit a suliban,az utcán,bárhol látok,az nagyon siralmas. MINDENKI,(egy-két kivételével,akiknek nem lehet okostelójuk,vagy nem is akarnak),a szünetekben az üzenőfalat görgeti..:(

Én is megtehetném,..,de nem teszem. Bezsélgetnék a barátnőmmel,de nem birok,mert görgeti,görgeti és görgeti..

Tulajdonképpen,csak a ti tapasztalaitokra is kiváncsi volnék,..?



2015. okt. 19. 19:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
Önmagában az a tény is, hogy ugyanazt a filmet valaki pozitívan, valaki meg negatívan linkelte, mutatja, hogy hozzáállás kérdése. Szerintem a film biztató: másoknak sincs jobb élete. Szerinte negatív: milyen rossz a facebook.
2015. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Facebook alapból egy zseniális dolog és Mark Zuckerberg egy zseni volt... A probléma, hogy nem 2005-öt írunk, amikor a facebook-ot tényleg arra használták amire kellett. Ma már az emberek nagy részének az a legjobb dolga, hogy a facebook előtt rohad és kiposztolja, hogy milyet szart, meg hogy hogy beb@$zott az este. Nem lenne romboló hatása ha arra használnánk amire ez a zseniális ember kitalálta és nem egyéb f@$zságokra... Mert jelen állapotában romboló hatása van...
2015. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!