Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék belépni a régi...

Hogyan tudnék belépni a régi facebook fiókomba?

Figyelt kérdés
Még anno valaki feltörte és úgy gondoltam nem nagy tragédia, csinálok újat. Ez 2 éve volt, de most valaki ugyanazzal a fiókommal szórakozik, szeretném véglegesen törölni azt a fiókot. Csak az a baj, hogy nem emlékszem se e-mail címre se jelszóra... A régi gèpemen mindent megjegyzett az a sz*r de aztán minden elveszett róla és most tehetetlenül állok hogy mit tehetnék... Remélem valaki tényleg tud segíteni :(

2015. okt. 19. 01:05
 1/3 anonim válasza:
Szia ! Jelenteni kell.Szó szerint.Rá mész arra az adatlapra,(én mobilról szoktam facebookozni) let van a tiltás,és a jelentés.Ez a fiók hamiss.Ezután van még olyan lehetőség,hogy az én fiókom feltörték.Pillanat.Megnézem pontosan,és folytatom.
2015. okt. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nos folytatom.Lent Jelentés aztán fiók jelentése.Aztán van olyan lehetőség,hogy Ez az idővonal nekem,vagy egy ismerősömnek adja ki magát.Erre kattintasz.Előtte van egy kis kör oda.Ezután így látod Én.Valaki akit ismerek.Egy híresség.Itt kiválasztod,hogy Én.Ezután szerintem mindkettőtöket megkeres a facebook,és a személyi igazolványról kér fényképet.Mivel neked van de neki nincsen így te igazolni tudod magadat.
2015. okt. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam :) köszönöm!
2015. okt. 19. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!