Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ujratelepitettem a win xp-t...

Ujratelepitettem a win xp-t es nincs internet es hang mi a problema?

Figyelt kérdés
Annyit tudom hogy kellene valami driver, de nincs cd-m.

2015. szept. 6. 20:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A .Net-en én is jót röhögtem! :D

Mentségére szóljak, van olyan driver (talán xp-nél a catalyst volt) ami valóban igényelte a .Net frissítését, ugyanis ha nem tettük meg előtte, akkor a telepítő fél uton kifagyott és se leszedni, se felrakni nem lehetett (újratelepítés lett belőle).


De ennek a szösszenetnek semmi köze sem a lan-hoz sem a audio driverhez, sőt, tulajdonképpen még ez esetben is csak annyi köze volt, hogy a csili-vili grafikus catalyst igényelte a .Net-et. Maga a driver felment volna nélküle is (csak addig el sem jutott a telepítő).

2015. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 P.O.C. ***** válasza:
Nekem sosem fagyott ki a Catalyst telepítő .NET nélkül sem. Felment és, mikor újraindítottam utána szépen figyelmeztetett, hogy telepítsek .NET -et, mert különben nem fog elindulni a Catalyst. De persze a driver attól még működött, csak a beállító felülete nem.
2015. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Nem emlékszem már a verziókra (ezért nem is írtam), de ez nem tegnap volt... :)

(lehet még sp2 és valami ősrégi catalyst?)

Pedig eredeti volt az xp is! :)

Én sem értettem és szidtam is miatta, mert mikor megpróbáltam feltelepíteni újra, akkor kiírta, hogy javítás/eltávolítás tehát mintha fent lett volna már. Amikor pedig el akartam távolítani, akkor hibával leállt azt hiszem. Valami ilyesmi...


Arra viszont tisztán emlékszem, hogy szidtam miatta, mert nem figyelmeztetett a telepítő az elején, hogy szükséges neki!

2015. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!