Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ujratelepitettem a win xp-t...

Ujratelepitettem a win xp-t es nincs internet es hang mi a problema?

Figyelt kérdés
Annyit tudom hogy kellene valami driver, de nincs cd-m.

2015. szept. 6. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor más gépről kell letölteni a géped drivereit. Milyen gép?
2015. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Fel kell telepitened az alaplapi drivereket (chip készlet kezelö, hangkártya, lan, stb) ezeket az alaplapod dobozában lévö cd-n illetve az interneten megtalálod a gyártó oldalán
2015. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Egx masik szamitogeprol toltsd le a net framework-ot,tedd usb-re,usb-t rakd be a mostani gepedbe es inditsd el a net frameworkot.
2015. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
52%
letöltöd az aida32 vagy everest programok egyikét és ott megtalálod a gépedben lévö alkatrészek potos tipusait ami alapján pár perc alatt megtalálhatoak a driverek
2015. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ezekhez a programokhoz nincs szukseg internet hozzafereshez marmint amikor frissitik a drivert?
2015. szept. 6. 21:11
 6/13 Szirty ***** válasza:
100%

"toltsd le a net framework-ot"


Minek kell ehhez net framework? :D

2015. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem ertessz hozza kedves utolso,kerlek ne is kommentelj.A net framework megoldja a problémát...
2015. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szirty ***** válasza:

Én viszont szeretném ha te kommentelnél és érvekkel alátámasztva leírnád mi szükség van az internet elérés és a hang megjavításához a net framework keretrendszer telepítésére?


Menni fog?


Az én véleményem és tapasztalataim szerin enélkül is kellene hogy legyen hang és hálózati kapcsolat.

Miért gondolod ezt Te másképpen?


Ennyi információ alapján én a hang és hálózati HW-ekhez való driverek telepítését tartanám ésszerű próbálkozásnak. :)

2015. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
verest program segítségével megtaláltam a mit is kell leszednem, a telefonomra le tudtam szedni a megfelelő frissítést és már csak frissítenem kell a többit és minden meg lesz oldv. köszönöm a válasuokat
2015. szept. 6. 22:12
 10/13 P.O.C. ***** válasza:

A .NET Framework helyettesítené a drivereket?


Komolyan mondom, már csak azért is érdemes néha feljönni erre az oldalra, hogy jókat röhögjek. :D

2015. szept. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!