Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tehetek videóra magyar...

Hogy tehetek videóra magyar hangot?

Figyelt kérdés
Olyan file-om van, amiben van DVd menü, de a sorozat részei francia nyelvűek, van hozzá magyar hangom... Ezt valahogy rá lehet tenni?

2015. márc. 22. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem dvd-video lenne egyszerű lenne, így csak....


A ConvertXtoDvd feliratot képes beletenni a dvd-be, de hanggal nem próbáltam. Itt a menü a gond szerintem.


Még a Dvd2one jut eszembe, de ezzel sem próbáltam. Viszont ez lebontja a menüt úgy emlékszem, ott esetleg részenként van erre lehetőség.

XMediarecode, ott is lehet importálni hangot...de ez csak tipp.

Vagy csinálsz a részekből mkv-t és ott tuti hozzáadhatod a hangokat, mkvtoolnix programmal. HandBrake pedig jó mkv készítő.

2015. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

A megoldásra többféle lehetőség is van, de egyik sem igazán egyszerű. Főképpen azért, mert a szájszinkron garantáltan el fog csúszni. Sőt, rossz esetben nagyon el fog csúszni.

Már eleve attól függ az aszinkron mértéke, hogy milyen helyről származik a magyar hang.

Próbálkozni persze lehet vele, de én előtte megfontolnám, megéri-e a befektetett munkát.

2015. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!