Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kapcsol szét a netem?

Miért kapcsol szét a netem?

Figyelt kérdés
Változó időnként szétkapcsol a net. Ez miért van? Pedig az időkorlát 50 órára van beállítva és mégis szétkapcsol majd újra indul.(Vodafone) Voltam szervízben és ott csak az időkorlátot nézték meg semmi mást.
2008. szept. 8. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami komolyabb net szolgátató után néznék a helyedben.

ovodafon hrrrrr!

2008. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy! :)
2008. szept. 8. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért kapcsol szét időnként a mobilinternet, mert az adatforgalom prioritása sokkal alacsonyabb, mint a beszédforgalomé. Mivel a mobil internet olyan helyen érhető el, ahol amúgy is igen nagy beszédforgalom zajlik (nagyobb városok, nem pedig kisebb falvak), így túlzsúfolt hálózat esetén az adatkapcsolatot a gép eldobja ezzel "utat engedve" a beszédhívásoknak.

A mobilhálózat elsősorban nem netezésre lett fejlesztve. Pont ezért az ilyen jellegű "hibák" elfogadhatóak a hálózatot használók esetében.

2008. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Most már értem a problémát.
2008. szept. 8. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!