Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kapcsol szét a netem...

Miért kapcsol szét a netem vagy fagy le?

Figyelt kérdés

Egyfolytában szétkapcsol a netem vagy egyszerűen lefagy Voltam már nem egyszer a szolgáltatónál (Vodafone)a panaszommal,de nem vettek komolyan és a számítógépemre fogták,hogy amiatt vannak az említett hibák.


Tudom,hogy nem a legjobb a Vodafone,de most nem erre vagyok kíváncsi.Az más téma. Kinek a pap kinek a papné. Kinek Suzukija kinek pedig Lexusa van . A kritikákról ennyit.


2008. dec. 22. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akkor kapcsol szét, amikor az outlook postafiókról vagy a lemezről küldenél valamit? Csak azért kérdezem, mert nálam ez okozott ilyen problémát.
2008. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a Vodához nem értek, de t-mobilnál ugyanez van, érdekes módon a szobában bizonyos helyeken csinálja, bizonyos helyeken kevésbé, sztem valami zavarhatja a vételet, de ez csak tipp. Meg van amikor a rendszer sem elérhető, annak ellenére, hogy térerő van. Szóval a mobilnetnek ez egy rossz tulajdonsága, hogy elég instabil.


Egyébként nem kell hagyni magad, leközelebb mondd, hogy több független gépen is kipróbáltad, és ugyanaz a hiba. Hazudj bátran, hadd dolgozzanak ők is;)

2008. dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!