Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube HTML5 lejátszót...

Youtube HTML5 lejátszót hogyan tudom visszaállítani eredetire?

Figyelt kérdés

A youtube.com/html5 oldalon visszaállításra nem találok lehetőséget nem tudom miért.

Egy pár napja az előbbi oldalon próbáltam ki, majd kapcsoltam ki. Most már automatikusan ezt hozza be, és kikapcsolni nem tudom. Ez valami kollektív frissítés? Segítsetek ha tudtok kérlek.



2015. aug. 14. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, megtörtént a teljes átállás. Flash lejátszó most már csak a HTML5-öt nem támogató, régi böngészőkben van. Vagy használj olyat, vagy keress valami kieget, ami elhiteti az oldallal, hogy azt használsz.
2015. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Firefox böngésző esetében Greasemonkey kiegészítő ( [link] ) és ezen script: [link] segítségével lehet visszaállni Flash lejátszóra Youtubeon.
2015. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót és a segítséget. :)
2015. aug. 15. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!