Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma telepítettem fel a Win10...

Strangle kérdése:

Ma telepítettem fel a Win10 Pro-t. Eddig be tudtam hozni a facebook oldalát, de mióta drága anyukám elnyomkodott valamit azóta se Google chromon se Microsoft Edgen nem. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy direkt letiltotta, vagy csak leállt a szerver. Ha más oldal bejön akkor magával a nettel és a böngészőkkel nincs baj.
2015. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"elnyomkodott" nagyszerű, ha ő nem tudja hol nyúlkált, akkor mi honnan tudnánk?


amúgy ír ki valamit, mi látszik? amin ellehetne indulni

2015. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Minden más oldal bejön szóval szerintem a nettel nincs semmi baj.

Ezt írja ki az Opera:A weboldal nem elérhető


Az Opera nem tudta betölteni a weblapot, mert www.facebook.com túl sokáig nem jött válasz. Előfordulhat, hogy a webhely nem működik, vagy problémák adódtak az internetkapcsolattal.

Ellenőrizze az internetkapcsolatot.


Ellenőrizze a vezetékeket, indítsa újra a routert, a modemet és a többi hálózati eszközt.

A tűzfal vagy a vírusirtó beállításaiban engedélyezze, hogy az Opera hozzáférjen a hálózathoz.


Ha az Opera már szerepel a hálózathoz hozzáférő alkalmazások listáján, törölje a listából, majd adja hozzá újra.

Ha proxykiszolgálót használ...


Ellenőrizze a proxykiszolgáló beállításait, vagy forduljon a hálózati rendszergazdához, és kérdezze meg, hogy működik-e a proxykiszolgáló. Ha Ön szerint nincs szüksége proxykiszolgálóra: Lépjen az Opera menü > Beállítások > Proxykiszolgáló beállításainak módosítása... > LAN beállítások részhez, és szüntesse meg a "Proxykiszolgáló használata a helyi hálózaton" négyzet bejelölését.

2015. júl. 30. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj a [link] címre és nézd meg hogy valóban a te környékedet írja e ki. Ha nem, akkor valószínűleg bekapcsolt valami proxy-t amin nem jön be a facebook.
2015. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én tartózkodási helyemet írja ki
2015. júl. 30. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor passz. Hozz létre egy új Windows fiókot és próbáld meg onnan is.
2015. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Siiiiikeeeeeer! <3 A windowsos fiókom gyerek "módban volt" és automatikusan letiltotta!
2015. júl. 30. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!