Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ZTE ZXV10 H201L router port...

Íazazazazaza kérdése:

ZTE ZXV10 H201L router port forwarding nem működik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos szóval, Teamspeak 3 servert akarok készíteni, szépen meg ics csinálom a konfigurációt routeren belül, kitöltök mindent, tűzfalam se tiltja le, de egyszerűen nem fut...ha meg nézem oldalon is (ami mutatja ha nyitva van) ott se jelez semmit, csak annyit h "closed"...Régi routeremen tökéletesen ment minden, de a t-home-nál ezt a sz*rt adták...ja meg még egy esetleges érdekesség, hogy minecrafthoz is nyitottam portot, azonban ott az oldalon kijelezte hogy "open" (ugyan űúgy csináltam mint a ts-t) VISZONT attól h open volt nem bírtam rácsatlakozni a saját ip címemmel, de a lan-os csatlakozás azaz nekem : 192.168.1.100:25565 működött..

Előre is köszönöm a segítséget



2015. júl. 19. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs firmware frissítés hozzá? Nem lehet valami bug?
2015. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nos ez egy jó kérdés, de pontosan mi is az ? (bár gondolom a hivatalos oldalon le kéne tudjam tölteni ha van nem ?) amugy nem tudom bug-e vagy mi ez, de sok topic-ban olvastam hogy a zte routerek mind problémásak...
2015. júl. 20. 00:03
 3/6 A kérdező kommentje:

na most találtam ilyet: [link]

de honnan kéne letöltsem azt a valamit ? xD mert arra már nem találtam semmit..

2015. júl. 20. 00:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, itt kellene tudj feltölteni új firmware-t, viszont nem tudom, a T-com mennyire korlátozta le.


És mivel nem írja ki a jelenlegi szoftververziót, ezért próbáld meg rátölteni a legújabbat. Legrosszabb esetben kicseréli a tkom.


NEm igazán látok hozzá firmware-t. Ez egy igen xar modem lehet.

Kicserélném sajátra, mondjuk egy TP-link WDR3600-ra, persze csak akkor, ha gyors net előfizetésről van szó, ami a telekomnál igencsak kétséges. Az egyik legrosszabb szolgáltató. :(

2015. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akarom mondani nem WDR3600-ra mert wz nem ADSL modem, hanem wifi router.
2015. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, gondoltam már új routerre csak egy baj, pl néztem azt a modelt is már amit mondtál, nos szóval a t-home-nál ip telefon van(már így a csomagban) és a legtöbb routeren (mondjuk csak wifist néztem mert az kell) nem volt telefonos csatlakozó foglalat.

Amugy 30mb-os netem van bár azt most nem véleményezném.

De azt megcsinálhatom hogy bemegyek, és mondom hogy szeretném kicserélni ezt a routert ? van rá esély h adnak másikat annak ellenére h ez "jól működik" ?

2015. júl. 21. 00:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!