Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell a következő...

Hogyan kell a következő T-home routeren érdemben portokat nyitni?

Figyelt kérdés

erről lenne szó: [link]

típus: Pirelli PRG-A4201G Home Gateway

az interneten talált sok-sok leírásból egyet sem sikerül úgy megcsinálnom, hogy az működjön... van egy angol oldal, ahol a routerek vannak felsorolva, de nem találtam közöttük. Már az oldalába is beléptem, de ott sem tudtam érdemben semmit sem csinálni...

azért lenne fontos, mert így egyáltalán nem tudok seedelni semmilyen torrentet sem... legyen ott sok peer-kevés peer, sok seeder, kevés seeder stb.

Szóval elsősorban annak kellene a segítsége, akinek ilyen, vagy hasonló routere van! :)

Előre is köszönöm a segítségét! :)

u.i. ha vki mégis imádja a google-t, akkor nagyon szépen olyan linket írjon be, ami tényleg működik enneél a routernél is...



2015. júl. 14. 11:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!