Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elmondanátok a véleményeteket...

Elmondanátok a véleményeteket a csatornámról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég készítettem egy YouTube csatornát, amire android alkalmazásbemutatókat és gameplayeket töltök fel. Érdekelne a velemnyetek, kérlek mondjátok el a negatívumokat és pozitívumokat.

Link: https://www.youtube.com/channel/UC2oqnC9rFggP_hnkF8VGzaw



#YouTube csatorna #csatorna vélemény #android gameplay hungary
2015. jún. 4. 20:17
 1/8 anonim válasza:

szar, nincs semmi értelme....

csinálj olyat ami vkit érdekel is!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Unalmas, tucat, nem tudsz beszélni. A mosógépzene külön förtelmes. Ha akarod, csináld a magad örömére, de nagy jövőre ne számíts vele.
2015. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem is tucat, unalmas.

a beszédkészség mondjuk nem problémás, több ma már ismertebb youtube-os is mondta már, hogy 1 év videózás után például a szókincse, beszédje sokat javult, szóval ezt lehet javítani, de igazából tényleg ez a legkisebb baj.


ma már egy érdekes csatornához minimum egy közepes szintű videószerkesztői tudás szükséges. az nagyon a léc alatt van, hogy az androidos eszközödre letöltessz egy képernyőfelvevő appot, rögzíted amit csinálsz, közbe beszélsz valamit, és utána pedig feltöltöd. ha magát a felvételt nem nézzük és a feltöltés időtartamát, akkor úgy kb 4-5 perc munka van vele, nem pedig órák, mint ahogy egy komolyabb videós időt szán a feltöltendő videóira.

úgyhogy ezzel a minőséggel még erősen az értékelhetetlen kategóriába esel.

2015. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem az a baj, hogy ez egyszerre akar gameplay és kritika is lenni. Unalmas. Ilyen játékkal játszani jó, nem nézni, ahogy más játszik.


Szerintem menj el a kritika felé. Vedd fel és utána vegyél fel külön hangot, akár előre megírt szöveggel. Így először el tudod mondani, ami fontos, és utána ilyen apróságokat.


Elkezdtem nézni a Respawnables gameplay- bemutató és nagyon unalmas. Egy ilyen játékra bőven elég lenne max. 4-5 perc.


Amúgy a Gameday Iroda és az Otherworldonline csatornáktól tanulhatnál.

2015. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az összes választ!

Az első és második válaszolóra nem tudok reagálni ( építő kritikát szerettem volna! ). A 3. válaszolónak annyit szeretnék üzenni, hogy a videóimmal sokkal többet dolgozom, mint amennyit ő gondol. És ha már ilyen bunkóan és pökhendien válaszolsz, legalább írnál r*hadt nagybetűket!


A 4. válaszolónak viszont valóban köszönöm a választ, mert jóval inteligensebb ( vagy csak nagyobb ) volt, mint a többi. Örülök az épitő kritikának ( bár ez sem volt túl pozitív ), még egyszer köszönöm neki :)! Most kezdtem a videózást, szépen lassan tanulok, csak a haladáshoz ilyenekre van szükség! Elfogadtam a tanácsot, következő videót már előre megírt szöveggel fogom készíteni.

2015. jún. 10. 20:33
 6/8 anonim válasza:

A 4. vagyok. Örülök, hogy segíthettem.


Tényleg sokat javult a videóid színvonala. Van még hova fejlődni, de azt majd a rutin, meg a tapasztalatok meghozzák.


Csak így tovább!

2015. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. jún. 21. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:

az is egy építő kritika, hogy a gémpléj csatornák már k_rva unalmasak...3-asban is leírtam, mit teszel hozzá?

annyira bonyolult lewarezolni a gta san andreas-t androidra, hogy aztán azt mutogatni kelljen?


és miért pont a san andreas?


tudnék például egy olyan ötletet mondani, hogy figyeled a fejlesztői világot, ki milyen hasznos/nem hasznos alkalmazással, jó/rossz játékkal jön ki, és csinálsz róla egy reakcióvideót, kritikát...ez már egy fokkal érdekesebb lenne...san andreast látta már mindenki mert vagy egy éve fenn van már...

2015. jún. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!