Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörtem valaki e-mail...

Feltörtem valaki e-mail címét, aztán onnan a facebookját. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból csináltam és a freemailt csak úgy tudtam feltörni ezeket, hogy jelszókat változtattam. Az eredetit nem tudom. Már nagyon megbántam. Hogy "adjam vissza" a fiókjait az illetőnek?
2015. jún. 2. 23:37
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hogy a vérbe lehet feltörni egy f.aszbukot? Két éve próbálgatok feltörni egy saját, kamu profilt, egyszerűen érdekel a téme, de a Cukkerberg meg a sleppje f.aszagányosan leprogramozta.
2015. jún. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző: vagy kitalálta a gyenge jelszót, mert teszem azt máshol is használja, vagy valahol nem léptek ki az adott gépből, vagy az illető gépén mentve volt a jelszó, azt a gépet használta.


Némelyek vannak meg vannak olyan hülyék, hogy a jelszó emlékeztetőre értelmes, valós választ adnak. A Freemail-nél is van ez a jelszó emlékeztető izé.


AMúgy, akinek van annyi esze, hogy ténylegesen feltör egy FB fiókot, és nem kicsalja valahogy a jelszót vagy kitalálja, annak lennyi annyi esze, hogy nem itt kérdezi, hogy értesítse az illetőt :D :D

2015. jún. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Aki ilyet tör, az tudja mit csinál. Alapból nem saját IP-ről kezdi, a proxy is tárol adatot. Ráadásul nem olyan egyszerű dolog ez. Meg kell kreálni a belépő oldalt, azt feltölteni domainre, a linket formálni és mailbe rakni, majd a gyűjtőből leszedni a jelszót...
2015. jún. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hű de profi itt valaki. ;)
2015. jún. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni? Ilyen példákat hoznak, hogy "megöltem valakit de megbántam", wtf, egy freemail fiókról beszélünk. Különben is, aki olyan ostoba, hogy az ezer ingyenes szolgáltató közül kiválasztja a legrosszabbat, az meg is érdemli. Az is nagyon el van tévedve, aki azt hiszi, hogy "seperc alatt kinyomozzák", azok is elvannak vele egy ideig, akik értenek hozzá, nem hogy az okj s rendszergazdák akik hackerek után nyomoznak.


Mindig jókat röhögtem, hogy hogy ki tudnak akadni emberek, ha valaki poénból törli a karakterét egy mmo ban, vagy esetleg eladja a cuccait. Na, kb pont ennyire komoly ez az ügy is.


Nem kell túlbonyolítani a dolgot, fb re belépsz, aztán írsz az egyik rokonának, paff, probléma letudva.

2015. jún. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!