Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörtem valaki e-mail...

Feltörtem valaki e-mail címét, aztán onnan a facebookját. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból csináltam és a freemailt csak úgy tudtam feltörni ezeket, hogy jelszókat változtattam. Az eredetit nem tudom. Már nagyon megbántam. Hogy "adjam vissza" a fiókjait az illetőnek?
2015. jún. 2. 23:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
73%

Nem szép dolog, de poénból mi is csináltunk ilyesmit az osztálytársakkal.

Facebookon nyilván ott vannak az ismerősei között a közeli barátok és családtagok, egyszerűen írd meg valamelyknek az új jelszavakat. Innentől intézi az ügyet magának.

2015. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
95%

Az ilyet sose néztem semmibe sem... Gusztustalan dolognak tartom.

Gratu

2015. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De ezért nem jelenthet fel?

jó, nem olyan személy akiről azt gondolnám, hogy ekkora ügyet csinálna belőle, csak mégis..

2015. jún. 2. 23:48
 4/15 anonim válasza:
100%
Simán följelenthet és nyerne is. Nálunk volt anno a suliban ilyen eset. Pont rossz gyereket néztek ki áldozatnak, mert nagyon agresszív anyja volt, aki nem hagyta annyiban.
2015. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
80%

Ha megölnél hirtelen felindulásból valakit aztán megbánnád megkérdeznéd hogyan adhatnád vissza az életét!?

Biztos vagyok benne hogy tini vagy kamasz vagy.Egy felnőtt ember nem tesz ilyet csak úgy hirtelen haragból vagy játékból.Főleg meg úgy hogy később megbánja.Többet ilyet ne tegyél!

Azt tanácsolom hogy írd meg az illetőnek az új jelszót! De kizárólag olyannak akivel tudod hogy jóban van és aki téged sem árul be mindenkinek! Pl.Testvérének,jó uokatesójának add meg! Vagy hívd fel az illetőt kérd el a számát valakitől.Ez lenne a legegyenesebb.

De készülj fel! Ha tőle nem is de egészen biztos hogy valakitől jó kis fejmosást fogsz kapni!

20/L

2015. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
45%

Én most nem osztlak ki a hülyeségedért,inkább adok egy jó tanácsot. Hagyd annyiban. Lépj ki mindenből, és éld tovább az életed,mintha mi sem történt volna. A kutya nem fog rájönni,hogy te voltál.

Persze ha bajba akarsz kerülni, játszd a bűnbánót nyugodtan, ahogy érzed...

2015. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
névtelen levélben postázd neki, szigorúan nyomtatva.
2015. jún. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
38%
mi az hogy mit tegyél.. áruld el hogy csináltad mert nekem is kéne :'DD
2015. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Akár letöltendőt is kaphatsz érte. Ott majd lesz időd gondolkozni, hogy hogy hozd helyre.
2015. jún. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha feljelentést tesz ismeretlen tettes ellen, secc-perc alatt kinyomozzák, hogy ki volt. Akkor pedig, lévén nem magánvádas eljárás, mindenképp büntetést fogsz kapni.

A legjobban tennéd, ha őszintén, bűnbánóan elmondanád neki, és a bocsánatáért esedeznél. Elmondod neki az új jelszavakat, kiengesztelésképp még egy kis ajándékot is visezl neki, és kérleled, hogy ne haragudjon. Így tutira nem fog feljelenteni.

De ha rejtélyeskedsz, simám fordulhat bírósághoz, amivel rosszabbul fogsz járni.

2015. jún. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!