Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a routerembe?

Figyelt kérdés

berírom a netbe az átjárót,és a login-nál (volt ilyen routerem(ugyan olyan))és ott nemkellett jelszó se semmi,csak rákattintottam a loginra.

Mikor beszerelték a routert akkor be tudtam lépni úgy.És egy nappal később már nem bírtam.



2015. márc. 27. 19:53
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Nevet/jelszót kér?

Próbáld a típushoz tartozó alapértelmezett névvel/jelszóval:

[link]

[link]

2015. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a router tipusát az oldalon(EPC3925)de oda unknown van írva jelszó és felhasználó hoz is.

Mindig azt írja hibás felhasz. vagy jelszó

2015. márc. 28. 09:43
 3/3 CspCsj ***** válasza:

[link]

"Alapbeállításként nincs megadva felhasználónév és jelszó a router belső oldalához, így ezeket hagyja üresen és kattintson a "Log in" gombra."



Végső esetben szokott "reset" gomb lenni a routereken, nagyon hosszan nyomva (~15mp) töröl minden beállítást, de utána neked kell beállítani.

2015. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!