Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok "belépni" a...

Miért nem tudok "belépni" a Tp-link TL-WR642G típusú routerembe?

Figyelt kérdés

Olyan jellegű problémám lenne, hogy kaptunk az inviteltől egy csodálatos ZTE routert, melynek a hatótávolsága kb 0.

Viszont erről működik az invitv, így ezzel nem akarok babrálni. Kaptam egy ilyen fent említett zte típusú routert ismerősömtől, és szerettem volna üzembe helyezni, de valamiért amikor be akartam lépni a router beállításokba (192.168.1.1) (felh:admin, pw:admin)

nem csinált semmit, csak újra és újra elkérte ezt a 2 adatot. semmit nem töltött. Tudnátok segíteni, hogy miért nem hozza be ezt az oldalt?



2014. nov. 26. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:

tplinklogin.net


vagy a TP-link újabban a 192.168.0.1 címet használja


admin/admin vagy admin/password


ha nem megy reseteld le vagy olvasd el a használatit.


Mi a pontos típus?

2014. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
TP-Link TL-WR642G
2014. nov. 26. 23:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Elirtam, bocsánat, nem zte routert kaptam hanem ezt a tplinket..a zte az invitv-s*
2014. nov. 27. 00:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem újonnan kaptad, akkor elképzelhető, hogy az előző tulaj megváltoztatta a jelszót, ezért nem tudsz belépni.


Reset segít, és amúgy se árt, ha más már "bemocskolta"...

2014. nov. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha resetet nyomsz akkor a router alján találsz egy plakettet

[link] és azon rajta van az IP-username-pasword.

2014. nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A wr641/642g [link] ip-t használja, fh.név:admin jelszó:admin. dynamic ip az alap beállítás a wan részben azt hagyd is úgy, a wireless steting menüben állitsd be nevet!, pipáld ki az "enable wireless security-t majd adj meg valami minimum 8 karakteres jelszót.
2014. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sikerult elepni, de valamiert net meg mindig nincs
2014. nov. 27. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
A zte lan potrjába csatlakoztass egy utp kábelt, a tplink-nek pedig ennek a kábelnek a másik végét a kékbe csatijába rakd!. Ha így sincs net akkor a tp link menőjébe nézd meg, hogy a wan rész dynamic ip-n van-e
2014. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!