Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrent Szétkapcsolt (Időtúll...

Utorrent Szétkapcsolt (Időtúllépés) hiba?

Figyelt kérdés

Utorrent 3.4.2 38397-es kliens programmal torrentezek

A torrentek 95%-a Ncore-ról való


Bekapcsolom a programot: megy, kilépek, vagy újraindítom a gépet (automatikusan fut a program) akkor már elkezdi bepirosítani a torrenteket: Szétkapcsolt (Időtúllépés) hibával.

Kilépek, várok 5 percet, megint jó, ha 5 percnél korábban lépek be, akkor szintén televeri hibával (és a netet is gyilkolja, mert közbe webböngészés nem megy)


Régi verziókkal ugyanez a helyzet!

Ha felteszem a jelenlegi legújabbat 3.4.2 (389...), vagy a 384-től felfele bármelyiket, akkor már egyáltalán nem akar kapcsolódni a trackerekhez, ugyanez a hiba, de még 5 perc után sem enged kapcsolódni! 383-assal 5 perc után már mennek!


Mi lehet ez? Router nélkül is ugyanez a helyzet kábel modemnél, a szolgáltató nem korlátoz, nem használok proxy-t, sem vpn-t


Mitől lehet ez? :(



2015. márc. 21. 15:35
1 2
 1/15 csacsi2 ***** válasza:
Naplóbna a leírás többet elárulna, ill az is hogy milyen oprendszert használsz, milyen beállításokkal (pl állományok elölre lefoglalása). windows eseménynapló is sokatmondó tud lenni pl a ID:4226 hiba tipikus.
2015. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A kérdésem után néztem, hogy most VPN-el meg tökéletes...

Legalábbis 383-as verzióval, majd mindjárt megnézem az újabb verzió is ilyen, vagy csak ez!


Windows 7 64 bites rendszerem van

2015. márc. 21. 16:08
 3/15 A kérdező kommentje:

Minden be van állítva optimálisra, állományok előre le vannak foglalva


Ezek vannak a default-okon kívül állítva:



offers.left_rail_offer_enabled ---> false

offers.sponsored_torrent_offer_enabled ---> false


gui.show_plus_upsell ---> false

gui.show_notorrents_node ---> false


bt.allow_same_ip ---> true

bt.prio_first_last_piece ---> true

2015. márc. 21. 16:09
 4/15 csacsi2 ***** válasza:

Tűzfal blokkolhatja (Ellenőrizd hogy nyitott-e a port.) vagy a vírusvédelem karanténozza, tedd kizárási listára a letöltési könyvtárat a fájlrendszervédelemben.

pár beállítás.:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Túl sok torrentnél (kapcsolatnál)előfordulhat pl ha kevés a nyitott félkapcsolat. ez az eseménynaplóban is látszik.

[link]

[link]

növeld meg!

Kapcsolatok számát stb szintén.

[link]


IPv6 Teredo-t telepítsd, lehet hogy nem korlátozza a szolgáltató,de a lehetőségük megvan rá...

fogalmam sincs mi a külömség a régi és új verziók között nekem mindegyikkel szinte azonnal kapcsolódik. Más nem jut eszembe mi lehet.

2015. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 csacsi2 ***** válasza:

saját speciális (*) beállításaim, mástnem próbáld ki ha nem akkor nem tudom:

[link]

2015. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Windows tűzfal nincs bekapcsolva, vírusírtó NOD32 nem blokkolja tudomásom szerint, mert VPN-el megy rendesen, anélkül nem, és a vírusirtót nem állítottam...


Router tűzfal meg direkt nincs, direkt közvetlenül modemről próbáltam, hogy elkerüljem még a plusz lehetőségeket!


200-300 torrentet seedelek jelenleg, persze ebből aktív max 8-10, vagy még annyi se, de VPN-el azonnal jó minden, még ígyis, anélkül meg szenved rendesen! Próbáltam ezt a lazy bitfield témát is, de alapjáraton engedélyezve van, azt hiszem az úgy jó!


Port nincs külön nyitva, Upnp-t használok, de az fix 50000-res port.


IpV6-ot ha jól emlékszek minden indításkor "telepíti"


Nekem is jó minden VPN-el kapcsolódva, csak anélkül nem tud csatlakozni sajnos, vagy döcögősen. Elképzelhető hogy a szolgáltató blokkol valamit, vagy legalábbis korlátoz...

2015. márc. 21. 16:54
 7/15 csacsi2 ***** válasza:
akkor csak a titkosítás marad és hogy korlátozva van. Erről régebben ment a vita, hogy áhh nem, de mégis. próbáld eröltetten a beállítást.
2015. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos pár próbáltam azt is, erőltetve, és engedélyezve is, az összes megoldást megnéztem, de csak nem akarja úgy se...
2015. márc. 21. 17:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Cseréld le 2.2.1-re, a 3.4.2 egy fos. Van az ncore-on mind támogaott kliens lista, mind beállítási útmutató a wikiben, talán azt kéne elolvasni/értelmezni/alkalmazni.
2015. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Annál is ugyanez a probléma volt, akkor mondták, hogy tegyek fel frisset, most feltettem frisset, most mondod, hogy tegyek fel régit :)


Amúgy meg nekem az új verzió kell, címkézés, mappába rendezés, távoli felügyelet nincs a régi verzióba, amik nekem kellenek!


AZ Ncore-on szerintem nem frissítik a kliens listát, már jó ideje

2015. márc. 23. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!