Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennél a digi csomagnál hogy van?

Ennél a digi csomagnál hogy van?

Figyelt kérdés
[link] Mondjuk én diginet 50 et akarok csak rendelni és nem akarok mást akkor 2700Ft és adnak hozzá minden szrt nem kell még rútert vegyeke meg ilyenek?

#szolgáltató #diginet 50
2015. márc. 1. 09:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szöveg értelmezési problémáid is vannak "Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont"

Gondolom hasonló okokból nem értetted meg a digi honlapján leírtakat pedig elég egyértelmű.Abba a kérdező kategoriába tartozol akik a használati utasítással a kezükben megkérdezik hogy X-Y hogy működik.

2015. márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A válaszod nulla .


Most beszéltem egy felhasználóval diginet 50 re és elmondta hogy LAN kábelt húznak be amihez még nekem kell vennem rútert ha azt akarom hogy magától bekapcsoljon a net indulásra.


Nem tudom mit vergődtél nekem ha semmi érdemit nem tudtál mondani . Ezek az információk NINCSENK fent a honlapon én ezért vártam egy olyanra akinek van ilyenje és elmondja mi a szitu.


A diginetnél csak az van hogy megrendelhetem de semmi hogy most az mi a szra én végig azt hittem az is kábelnet mint a thomenál most kiderült az megint más tészta.


De mondom semmit nem írnak a honlapon honnan tudnám hogy az nem ugyan az a kábeles net mint ami most van és ezt te se árultad el hát honnan is tudtad volna csak a szád járt.

2015. márc. 9. 22:41
 23/24 anonim ***** válasza:

Látom még mindig nem érted.

Lan esetében a digi lan kábelt bedugod a számítógép hátuljába nem kell hozzá semmi.Be kell állítani az internetkapcsolatot, melyhez szükség lesz a kapcsolódási felhasználónévre és jelszóra amit bekötéskor megtesz a szerelő.Ez is fent van az oldalukon.Mindez egy számítógépre van tervezve és ha esetleg több gépre akarod osztani akkor jön a router(osztó/útválasztó)amit a haverod mondott.

"Megosztható-e a hálózati kapcsolat?

Igen, egy kiegészítő eszköz (router) segítségével, melyet az előfizetőnek kell biztosítania. "

egy kis idézet a nemlétező digihonlapról.

Általánosságban-Ha szerződést kötsz bármelyik szolgáltatóval neki kutya kötelessége az internetet üzembe helyezni és ha ehhez bármilyen eszköz kell azt biztosítani.A szolgáltatók többsége egy számítógépre adja ezt a szolgáltatást ha ezt osztani akarod vezetékkel vagy rádiófrekvenciásan(wifi) az már a te költséged.A lan internet nem régi keletű ezért sokan nem is hallottak róla és furcsállják hogy nincs modem(villogó doboz) és nem mindenhol érhető el.Jómagam a legnagyobb csomagot használom és igen én is vettem wifiroutert mert több gépet használok+ teló táblagép és kellett de nem azért mert csak így van net.És hogy ne a haverod vagy én mondjuk meg a tutit a 1272-es számon az általad említett nem hozzáértő emberke helyi tarifáért minden kérdésedre válaszol és nem vele lesz a hiba hanem veled mert jó ha a felét megérted amit mond ha még mindig kevered a modemet és a routert, de képes lemenni a szintedre és elmondani úgy hogy te is megértsd ha nem okoskodsz hanem bevallod hogy lövésed sincs az egészről.

2015. márc. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Dugulj már el te feltűnési viszketeg mit kell nekem bevallanom feléd ? azt amit már ezerszer bevallottam hogy nem értek múltidőben ezekhez a dolgokhoz.

Ha a 1270 es számot akarom hívogatni akkor nem ide írom ki a kérdést te Sherock HOlmes .


Ezekről a szar telefonos ügyfsz csak annyit hogy épp hétfőn hívtam a Thomot kb 5perc után értem el a menüben a kezelőt de a robotkrúva már pofázott hogy megnövekedett várakozási idő van ,szerencsére a 30éves telefonom ekkorra már lemerült és nem a pénzem fogyott le a még állítom hogy 10 perc pofázásra ami következett volna helyipénzért vagy mi...


inkább keressél más játszópajtásot

2015. márc. 11. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!