Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek találhattam volna...

Kisvuk29 kérdése:

Szerintetek találhattam volna ennél a csomagnál jobbat? Megbízható a Vodafone ha netről van szó?

Figyelt kérdés

Egy költözés végett új internetet kellett választani, mert az előző (Digi Move 5) nem működött itt.

Sajnos minden DSL ki volt lőve a kiépítettség hiánya miatt (a falu főútjától kb 300-400m-re vagyunk eldugva) így csak a mobil és műholdas maradt.

És mivel telenor és telekom nincs így maradt a voda (azért mobil mert a műholdas drága)

A Vodás Net L mellett döntöttem (5500-ért 12GB+100éjszakai)

Ez tűnt a legjobbnak,de félek,hogy biztos annyi lesz-e amennyi és hogy mindig megbízható lesz-e a szolgáltatás?

A hot-spot mennyire tartós?

Jártasabbak véleményét kérném,hogy jó csomag mellett döntöttem-e.



2013. dec. 24. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen csomagom van, ilyen hotspottal: [link]


Megbízható internet, jó sebesség és a hotspot is kiváló. Én nagyon elégedett vagyok mindennel. T-mobile-ról váltottam, mert az gyakran megszakadt, gyakran túlterhelt volt és belassult. Vodánál nem tapasztaltam ilyen drasztikus sebességcsökkenést. Egyszóval:kiváló.

Bár függ a helytől is biztos a térerő és az elérhető hálózat típusa, de azt itt leellenőrizheted: [link]

2013. dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A számlázás is megbízható?

Van aki erre panaszkodott.

Rég vagyok náluk,de netet csak most váltottam.

A sebesség jó csak érdekel régebbi felhasználók véleménye.

(Mobilnetem van náluk,de a zsebnet 1000 nem ilyen volumenű)

2013. dec. 24. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
A számlázással sincs gond. Fix 5500Ft, arra azért figyelj, hogy mikor van számlazárás, hogy tudd beosztani a 12 gigát sebességkorlátozás nélkül.
2013. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A nagyobb dolgokat majd éjszaka töltöm le :D

Köszönöm a felhomályosítást! :D

2013. dec. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!