Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jófogás VS Olx (apród)?

Koaxk Ábel kérdése:

Jófogás VS Olx (apród)?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy a jófogás felvásárolta az OlX-et ami elég szomorú hír.


Pont azért akartam kiírni a kérdést, hogy egy olyan cég ami milliókat költ arra, hogy a tv-ben megjelenjen miért nem költ arra, hogy ne egy fos weboldala legyen.


Én csak a vaterán meg az olx-en keresek mert mind a két oldal teljesen átgondolt módon működik.


A jófogás egy nagy káosz, egy bughalmaz, egy fostalicska az egész oldal. Nem értem, hogy, az egyik cég nem reklámoz, de jól működő oldalt prezentál (olx).


A másik, ha a negyede összeget amit a reklámra költ, az oldal fejlesztésébe tolná simán megelőzné a konkurenciát, de nem úgy tűnik, hogy amúgy érdekelné őket, eleve, egy bughalmaz az egész oldal.



2015. febr. 20. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó marketinggel egy üveg homokot is el lehet adni a sivatagban, hiába van mellette egy vízárús is.
2015. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát az olx szerintem is sokkal használhatóbb, áttekinthetőbb, ugyanis mindkettőt használom.
2015. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"egy olyan cég ami milliókat költ arra, hogy a tv-ben megjelenjen miért nem költ arra, hogy ne egy fos weboldala legyen"


-Jófogás tulajdonosa: Schibsted MEDIA nevű cég, valószínűleg a médiacirkuszban érdekeltek igazán, nem pedig az apróhirdetésben.

2015. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!