Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jófogás vagy apród? Esetleg...

Jófogás vagy apród? Esetleg vmi más?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább apród. legalábbis jófogáson elvileg ha valamit változtatni szeretnél a hirdetésben, 200 Ft...
2013. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
jófogás, sokkal jobban figyelnek rád
2013. jún. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kik, a vevők vagy a honlapüzemeltetők figyelnek rád jobban?

Az apródon ingyen meg tudom újítani a hirdetést, hogy előrébb kerüljön és ingyen szerkeszthetem, tudom, ezek nincsenek a jófogáson.

Kérdés van-e vmi statisztika arról, hol jön létre több üzlet.

Régen az expressz volt nagyon jó, de az most nem megy.

2013. jún. 18. 11:12
 4/8 anonim válasza:
Mind az eladók, mind a vevőszolgálat. Mindkét oldalon hirdetek, az egyiken 1 nap alatt hárman írtak rám, a másikon azóta se semmi...
2013. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
jav.: mind az érdeklődők, nem eladók:)
2013. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát szerintem nem véletlenül az Apród kerül elő mindig ezeken a csalós oldalakon, csak nézd meg a Svindler listát. Én rendszeresen szoktam ezt figyelni, mert nem mindegy, mennyire törődik az oldal az ügyfeleivel, nekem a kommunikációjuk sem szimpatikus (most a konkrét esetet inkább nem részletezném, azt hiszem törölték is). Inkább használom a Jófogást és szórakozok a törlés és feladással, mert ők mindig is szűrték a hirdetéseket, ez számomra fontosabb. Vevőként pedig eddig csak rossz tapasztalatom van az Apróddal, volt hogy nem jött el az eladó, emiatt nem is szívesen használom. Máshol még nem tapasztaltam ilyet, inkább maradok a bevált dolgoknál.
2013. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem pont, hogy az apród jött be, eddig csak korrekt, kedves vásárlók találtak meg. Ugyanazokat a termékeket hirdetem, apródon jelentkeztek többen, a jófogáson ezalatt az idő alatt (sőt több) 1 vevő. Emelett az apród felülete felhasználóbarát.

Utálom keresgetni a termékeimet a jófogáson, már azt se tudnám, mit raktam fel, ha nem tettem volna el az e-maileket. Meg még az is pénz ha egy akár betűt szerkeszteni akarok rajta.

2013. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most, hogy az OLX bezár marad a Jófogás és a Vatera, mint alternatíva. A Vatera fizetős, de hát a jófogás is, ha valaki módosít a hirdetésén így a Vatera 3-4000 Ft-os vagy olcsóbb termékeknél még olcsóbb is lehet, mint az "ingyenes" jófogás. Viszont a Vaterán jó a kereső és az értékelési rendszer és van 100 eFt-os pénzvisszafizetési gari a vevőknek, ami azért a vevőknek jó.
2015. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!