Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek kaphatok Laptopot...

Szerintetek kaphatok Laptopot netezéshez 40-50 ezer körüli áron? Másra nem használnám, esetleg ha tudtok, linkelnétek? (Jófogás stb. )

Figyelt kérdés
Áron picit túllehet szaladni.
2013. jan. 18. 18:33
 1/9 anonim válasza:
Használtan tuti, nézz szét hardveraprón. Újat nem hiszem, max netbook-ot, de azt én tapasztalatból nem ajánlom :)
2013. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Használt is tökéletesen megfelel, csak ne legyen "elhasznált"
2013. jan. 18. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

[link]

[link]

[link]

stb..stb..stb..

Hardveraprón annyi van 50k alatt mint a szemét.

2013. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
notebookot nem szeretnénk, túl kicsinek tartom a képernyőt, és anyukámnak lenne, aki megszokta a nagy "mázsás régi" monitorokat, ami ilyen tv nagyságú, szóval ez benne a "húzósabb" dolog
2013. jan. 18. 18:58
 5/9 A kérdező kommentje:
És szeretném, ha az aksi is működőképes lenne, mivel van wifi a házba, és jó ha nincs konektorhoz kötve.
2013. jan. 18. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Van a linkeltek közt olyan, ami nem 0-ás akksis. Meg keress egy kicsit, ne várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön. [link]

Olyat keress, aminek kétmagos processzora van, azzal már nagyon kényelmesen és jól lehet netezni. (Dual Core, X2 jelzések...)

2013. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak világ életembe Gamer dolgokhoz értettem, és nemigen tudom, hogy mi mennyire elég netezéshez, mert addig oké, hogy az asztali gépbe tudom mit akarok, mert látom a játékok gépigényét, csak ez már itt nem annyira játszik... és sosem volt még laptopom, ezért fordulok felétek.
2013. jan. 18. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

A Pentium 4 processzoros gépeket kerüld.. Ahogy az előző válaszoló is írta valami dual core vagy core 2 duo gépet nézz.. Az AMD processzoros gépekkel nincs tapasztalatom, ezért én csak Inteles gépeket linkelek..


Az ACER, Packard Bell, Emachines, Fujitsu Siemens, MSI márkákat kerüld.. Nagyon megbízhatatlan gépek..


[link]


[link]


Ezek csak 14.1" de még hátha megfelel valamelyik..


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jan. 19. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!