Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legnézettebb, legkere...

Melyik a legnézettebb, legkeresettebb internetes apróhirdetés oldal? Jofogas, Aprod, Experess, Vatera?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 18:39
 1/7 sün18 ***** válasza:
Vatera, de az fizetős... Amúgy az apród, illetve hardver esetén a hardverapro...
2014. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vatera! ÉS INGYENES :)

Apród->Jófogás

végül Expressz

2014. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De a vaterán csak árverés van?
2014. ápr. 7. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Nahát az apródról meg van a véleményem...egyik oldalt sem ajánlom!!

2 dolgot is vettem az aprodon..egyiket sem kaptam meg...

A pénzem ugrott a rendörség meg veri a f****t :)

Hiába van meg név,cim,bankszámlaszám...

2014. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem az olx (régebben apród) a legjobb. Én azt tanácsolom mindenkinek, hogy csak személyes átvétellel üzleteljen, annak kevés az átverési esélye. Én is így csinálom és még nem vertek át.
2014. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen nyilván személyesen a legjobb.De én pl ha személyesen eltudnék menni megvenni dolgokat...akkor nem a neten nézegetném.

Viszonylag sok dolgot vettem már a netről. De a felsorolt oldalak közül jó tapasztalatom sajnos nincs.

Így ezekről nem is vásárolok már.

2014. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Vaterán a fent levő termékek túlnyomó többségét licitálás nélkül fix áron is meg lehet venni, ahogy más oldalakon. Egyébként ott az eladó-vevői értékelési rendszer meg a 100 eFt-os pénzvisszafizetési garancia miatt vállalható a távolsági vásárlás még akár előreutalással is, ha olyan jó értékelése van az eladónak. Viszont ezekért az extrákért cserébe a Vatera nem ingyenes az eladóknak.
2015. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!