Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyanapróhirdető...

Létezik olyanapróhirdető oldal ahol maketteket, makett alkatrészeket lehet eladni?

Figyelt kérdés
Fából készítek makett raklapokat,ezeket szeretném eladni de nemtaláltam még olyan oldal ahol ezeket lehetne kínálni.Ti tudtok ilyet?

2013. júl. 30. 10:15
 1/1 anonim válasza:

eBay. Ha szép a munka, és értelmes árat tudsz kikalkulálni (legfőképp a nemzetközi postaköltségre) biztos szép számmal el tudsz adni. Itt most nem kimondottan Magyarországra gondolok, mert az otthoni modellezők túl spórolósak, de az nyugatabbra inkább lusták, és mindent készen vesznek, legfőképp igaz ez a vasútmodellezőkre. Angliában élek és én szinte mindent innen veszek. Legutóbb pl. Ciprusról rendeltem egy H0-ás vízdarut. És alig volt magasabb a postaköltsége, mint ha a szomszéd városból jött volna. Minden esetre itt egy pár magyar link is apróhirdetéshez:


[link]

[link]


Tudnál egyébként képet mutatni róla?

2013. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!