Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen pitiáner a Vatera?

Miért ilyen pitiáner a Vatera?

Figyelt kérdés
300 forint tartozást képesek átadni a behajtóknak, azok meg már több mint 5000-et követelnek az emberen. Normálisak ezek? Nem hiszem el, hogy egy kávé árát ne tudnák leírni veszteségként. Inkább kibaxnak 20x-osan egy ügyféllel. Hogy lehetne ennyire szánalmas, pitiáner x*rrágók??

2015. febr. 19. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
de jó lenne ha 300 forintig nem kéne fizetni a boltban :D minden nap ingyen péksütemény :) a szerződésszegés ilyen.. örülj hogy csak ennyit buksz és nyeld le a békát
2015. febr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
ja mindenki nyomorék mert nem értenek veled egyet amikor te garasoskodtál 300 forinton és most megjártad :)
2015. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem fogom tovább magyarázni, ha hülye vagy felfogni a helyztet, akkor ez van.
2015. febr. 20. 16:09
 14/16 anonim ***** válasza:
hajajjajajj.. én megértem csak te nem érted hogy ha elfogadtál egy szerződést amiben ezek le voltak írva te nem olvastad el és megszegted akkor minek kell pattogni.. nekem aztán mind1 égesd magad tovább legalább lesz min röhögnünk..
2015. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
A kérdezőhöz: ha be tudnák hajtani az adminisztrációs díjat, akkor nem ehhez hasonló online felületeken ijesztgetnének és vitatkoznának veled minősíthetetlen stílusban a behajtó cég, korábban a Creditforte, most a Consequence Kft. emberei. Már évek óta ezt csinálják, minden hasonló kérdést leszűrnek és ugranak rá a teljesen sablonos szövegeikkel: kenyér, kávé, péksüti, ingyenebéd, ingyenleves, stb. közben ócsárolják a felhasználót! Tanácsot nem tudok adni, hogy mit tegyél, ezt mindenki maga dönti el, de érdemes nyitott szemmel olvasni a válaszokat. Láttam ,hogy tavaly februári a poszt, azóta mi történt? (A behajtó cég emberei kíméljenek meg a válaszaiktól!)
2016. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tengor ***** válasza:

#15, dehogynem adtunk tanácsot: fizesse be!

Komolyan azt hiszed, hogy a behajtó cég emberei ezeket az oldalakat nézik? :D

2016. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!