Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen pitiáner a Vatera?

Miért ilyen pitiáner a Vatera?

Figyelt kérdés
300 forint tartozást képesek átadni a behajtóknak, azok meg már több mint 5000-et követelnek az emberen. Normálisak ezek? Nem hiszem el, hogy egy kávé árát ne tudnák leírni veszteségként. Inkább kibaxnak 20x-osan egy ügyféllel. Hogy lehetne ennyire szánalmas, pitiáner x*rrágók??

2015. febr. 19. 15:36
1 2
 1/16 Tengor ***** válasza:
81%

A jó barátság alapja a pontos elszámolás! Hogy lehet az ügyfél olyan pitiáner, hogy 300 Ft-ot nem fizet be? Az csak egy kv ára!

Legjobb tudomásom szerint nem az elmaradás másnapján adják át a behajtónak.

Persze mindig a másik a hibás.

2015. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Igénybe vettél egy fizetős szolgáltatást, és nem hajlandóak ingyen adni. Boltban sem engednek ki a kiló kenyérrel, csak mert kevésbe kerül. Tényleg, micsoda rablóbanda...
2015. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Komplikato ***** válasza:
48%

Üdv a klubban!

Én 423 forintért fizettem 5.000-et anno.

Ráadásul NEKEM kellett kinyomoznom a behajtó cég telefonszámát, miközben összes adatomat tudták, így akarták még tovább növelni kamatos kamattal, csak nem jött be nekik.

Elköltöztem és fél évig nem volt internetem, erre pont közben számlázták ki a 423 forintot.

És mi ebben a hiba? Hát az, hogy az ÁFSZ alapján 1.000 forint alatt NEM küldenek ki számlát.

2015. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Na ezaz, semmilyen számlát nem kaptam én se! Emailem meg idő közben megváltozott, úgyhogy nem is tudtam róla. A címem megvolt nekik. Bekaphatják azért...
2015. febr. 19. 16:38
 5/16 A kérdező kommentje:
ELSŐ: nem a haverjuk vagyok, hanem egy ügyfél, akit kiszogálnak. Jobb helyeken 300 forintért nem borítják rá az emberre az asztalt. Ez azért kva szánalmas!
2015. febr. 19. 16:39
 6/16 anonim ***** válasza:

Te az ügyfél vagy, kötöttél velük egy szerződést. Ha nem tartod be, akkor betartatják. Ez ennyire egyszerű, ez az ő pénzük és jogosan megy utána.


Ha mindenkinek elnéznék azt a kis 300 forintot, milliókat vesztenek vele, ezt pedig senki nem fogja megengedni. Nyilván senki más esete nem érdekel, de az ő szemszögükből az összes kintlévőséget próbálják behajtani.


Ha nem tetszik jelentsd fel, garantáltan nem lesz igazad.


[link]

"Bakonyi Attila, a Vatera.hu-t is működtető Allegrogroup kommunikációs munkatársa szerint az általuk kiállított számlák fizetési határideje 14 nap, behajtásra pedig csak akkor kerül sor, ha egy adott tartozást az ezt követő 21 napon belül sem rendezik. "

2015. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Tengor ***** válasza:
#5, valóban, ügyfél vagy szerződéssel, amiben nem szerepelt olyan, hogy 300 Ft alatt elnézik a tartozást. Ennyi.
2015. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Emailem meg idő közben megváltozott, úgyhogy nem is tudtam róla."


Alapszabály, hogy részegen nem nyomkodjuk a számítógépet.

2015. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Lehet itt okoskodni, ez az eljárás akkor is ETIKÁTLAN és az üzletüknek is rossz. Másik online cég miért tudja a működését kizárólag reklámokból fenntartani INGYEN ???


Nem csodálkoznék ha a behajtó cég szépen visszaosztana nekik az 5000-esekből. Egy kivizsgálást simán megérne, mert ennyire hülyék nem lehetnek!

2015. febr. 19. 20:40
 10/16 Tengor ***** válasza:

Honnan jöttél csillagom, a Holdról? Ahol pénz van, ott nincs etika, ott pénz van. Nem értem, hogy neked mi közöd van ahhoz, hogy a Vatera kap-e osztalékot a behajtásból? Az is lehet, hogy a vele partner behajtó cégeket versenyezteti és aki a többet adja, azé a tartozás. Számít?

Gondolom senki nem tartott a pisztolycsövet a bucidhoz, hogy már pedig neked azt kell használnod. Innentől kezdve, miről is megy a vita?

Értem én, hogy fáj az az 5000 Ft, de jó lesz tanulópénznek. Ahelyett, hogy lejáratod magad itt a butaságoddal (bár nem ismerünk, de mindegy is), maradj csendben, és tanulj!

2015. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!