Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megfog szűnni az OLX most,...

Megfog szűnni az OLX most, hogy megvette a Jófogás?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel mert a jofógás konkrétan egy kalap sz@r. Ott már nem is hirdetek semmit sem, mert az égvilágon nem adtam el ott még semmit, hirdetést feladni sem olyan egyszerű mint OLX-en.. egy jó képet nem tudok oda feltölteni sajnos.. és még a keresője is szörnyű!


Elvileg átveszi a jófogás az OLX alkalmazottait, de ez mit jelent az OLX-re nézve?



2015. febr. 19. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Ezt az infót hol olvastad? Lusta vagyok utánna guglizni, linkeld be lécci.
2015. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Meg asszem az Index is megírta.

2015. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az általad linkelt cikk szerint akkor megfogják szűntetni.. :( Kár.. a Vatera egy sz@r, a jófogás mégsz@rabb.. nem is értem, h miért pont az OLX veszít, amikor nemcsak én, de ezzel a véleménnyel nagyon sok más ember is így van.. Biztos a hülye ingyen házhoz szállításuk (ami egyébként csak egy adott időtartamra vonatkozik.. gondolom addig amíg kiszorítják az OLX-et..) meg az annál is hülyébb plüssfigurájuk miatt nyeri meg a magyar fogyasztókat..
2015. febr. 19. 11:46
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy a magyar fogyasztókat megnyerték-e az undorító narancssárga görénykével, egyszerűen a két cég megállapodott az adásvételról, az OLX tulaja meg úgy döntött, hogy inkább elfogadja a pénzt ahelyett, hogy versenyezzenek.

Sajnos az üzletben nem mindig a minőség a mérvadó.

2015. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Van egy mondás ha nem tudod legyőzni vedd meg :)


A vakera nekem se tetszik régen naponta eladtam ott minimum 2 cuccot most meg ?? fel sem töltök

2015. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Íme, a friss indexes cikk róla:

[link]


Egy biztos: ezzel a felhasználók hosszabb távon nem fognak jól járni. Most már semmi nem gátolja meg őket abban, hogy itt-ott plusz pénzt kérjenek bizonyos szolgáltatásokért. Na meg ugye ha nincs verseny, nincsenek rákényszerítve, hogy minőségi szolgáltatást biztosítsanak.

2015. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

" ha nincs verseny,

nincsenek rákényszerítve, hogy

minőségi szolgáltatást

biztosítsanak."

Azert ez nem igaz.

2015. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Csabesz80 válasza:
100%
Hát én nagyon sajnálom. Nekem az olx keresője sokkal jobban tetszett. Pl beírtam hol lakok és úgy kerestem rá majd hogy hány km-en belüli hirdetések érdekelnek. Ilyet a jofogás nem tud pedig szerinte az egyik legfontosabb hogy közeli hirdetéseket találj.
2015. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7: Valóban, ilyen formán nem teljesen igaz, mert egy monopolhelyzetben levő vállalat is a profitmaximalizálásra törekszik, viszont ha már nincs konkurencia, semmivel nem kell több erőt beleölni a termékbe/szolgáltatásba, mint amennyivel azt a maximalizált profitot elérheti.
2015. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

[link]


Ez szerint átveszi a felhasználókat is.

Így szerintem maga mint oldal megszűnik az olx mint ahogyan az expressz is megszűnt akkor mikor azt vették meg.

(Arra kíváncsi leszek, hogy akinek mindkét oldalon van regisztrációja annak 2 lesz-e majd a jófogáson.)

2015. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!