Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Alig egy napja észleltem, hogy az interneten böngészve egyszer csak megnyitódott 2 új oldal. Reklámok csupán, azt hittem valamire rámentem véletlenül, bezártam őket. De azóta bizonyos időközönként mindig megnyit 2 oldalt csak magától, pedig hozzá sem nyúlok semmihez... Ezek mindig mások, hol játék, hol társkereső. Soha életemben nem mentem fel egy társkeresőre sem vagy hasonlóra, ezért is nem értem. Azon túl, hogy bezárogatom őket nem tudok jobbat, de nagyon bosszant. Mit tehetnék vele?
2015. febr. 12. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

lefuttatsz egy vírus keresést, mivel reklámvírusod van, és remélem van vírusírtod a gépeden, és nem csak úgy böngésszel hogy nincs


[link]

[link]


ha sikeresen eltávolítottad, én ajánlom neked eztet még telepíteni a böngésződhöz, legalább nem lesznek idegesítő reklámjaid + nem kattintasz semmiféle kamu reklámra és nem jön le vele minden féle mocsok:


[link]

2015. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vírusirtóm ás AdBlockom is van, de az első linkeket meg is kukkantom. Köszönöm.
2015. febr. 12. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!