Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebből az derül ki, hogy...

Ebből az derül ki, hogy lopják a kábelnetünket?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnaptól ez jelenik meg, ha bármelyik böngészőt használva internetezni akarunk. Nálunk nics csatlakoztatva semmilyen router, se TP Link, se másmilyen, nincs wifink, amit lophatnának, tehát csak a lépcsőházban lévő kábelre tudok gondolni, amire rácsatlakoztak?



#router #Digi #Kábelnet lopás
2015. febr. 5. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a szolgáltatót felhívnád többet megtudnál!
2015. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 miért.én? ***** válasza:
Mivel ez egy úgymond wifi jeltovábbító eszköz, én arra gyanakodnék, hogy megpróbálsz csatlakozni a szomszédod wifi hálózatára.
2015. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es: én nem próbálok semmit, hanem automatikusan ez jön fel, mikor megnyitom bármelyik böngészőt (IE, Chrome, Opera). És mivel nem tudom se a felhasználónevet, se a jelszót, hogy a bánatba is tudnék csatlakozni?? Meg minek is akarnék csatlakozni, amikor van saját előfizetésem??
2015. febr. 5. 18:15
 4/11 miért.én? ***** válasza:
Nekem úgy tűnik wifin érzékeli a hálózatot, és erre akar felcsatlakozni. lépj be a hálózati kapcsolatokba, és tiltsd le a wifis hálózatot. Az előzőnek(amit eddig használtál) elméletileg ott kell lennie.
2015. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez egy régi gép (a szüleimé), és soha nem érzékel semmilyen wifis kapcsolatot, pedig panelházról van szó, és a telefonomon látok vagy 10-et is egyszerre. Meg ha érzékelné is, ez nem az IE megnyitásakor jelentkezne, mikor a gép már rajta van a saját hálózaton.
2015. febr. 5. 19:05
 6/11 A kérdező kommentje:
A hálózati kapcsolatok alatt ez nem mutatkozik!
2015. febr. 5. 19:05
 7/11 miért.én? ***** válasza:

A feltöltött képed alapján, az IE szerint egy ilyen extender kéri a jelszót és a felhasználónevet.


[link]


A hozzá tartozó felh. név és a jelszó is gyári beállítás szerint: admin

2015. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Erre már a szomszéd beállithatott valamit, mert ha a felhasználónévnél a nyílra kattintok, ezt látom:

[link]

Feljelenthetem ezeket?

2015. febr. 5. 20:03
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez a weboldal különben:

[link]

2015. febr. 5. 20:06
 10/11 miért.én? ***** válasza:
Mielőtt bármit csinálnál, #1-es által javasolt lépést tedd meg. Tehát, érdeklődj a szolgáltatónál. Ha valaki "belebuherált" a rendszerükbe, abból kemény bírság lehet.
2015. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!