Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom hogy lopják a...

Hogyan tudom hogy lopják a netem wifin keresztül?

Figyelt kérdés
Játékokban 60-70es Pingem szokott lenni és hát 20MB-S netnél 30as nak kellene lenni kb. Havernak 10mb-s van és 30as a pingje szóval sokkal kisebb, hogyan tudnám ezeket a ......... lebuktatni illetve eltávolitani a netemről? Vagy esetleg ez a internet szolgáltató miatt is lehet??
2014. aug. 15. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

A ping a válaszidőt adja meg. Nincs (sem arányos, sem ellentétes) összefüggésben azzal hogy milyen gyors az előfizetett sebesség.

Ne a haverod legyen a példa, és más sem, mert rád ezek nincsenek hatással (rájuk sem).


Ezen felül a pinget a szervertől való távolság is növeli (annak terheltsége is), mivel minél messzebb vagy tőle, annál több időbe telik a kommunikáció (millisec.-ben).

2014. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De van egy másik barátom is neki pont ugyan az a netje van mint nekem és neki is ugyan ott van előfüzetve a kábeltv-je mint nekem és a net is tök egyforma és neki mégis 35 a pingje miért?
2014. aug. 15. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Kábelnet sebessége függ a terheltség állapotától. Egyszer próbáld ki "lehetetlen" időpontokban is, amikor vélhetően nem sokan töltögetnek - és meglátod, hogy van-e különbség.

Másik, hogy nem mindegy, mivel csatlakozol a routerhez. UTP, Wifi? Utóbbit az osztott közeg miatt zavarhatják a szomszédos hálózatok.

2014. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagy valószínűséggel valaki rávan nyomulva, ma reggel 10ig tökéletes volt a pingem, és most néztem megint egy sz*r 80as minimum hogyan tudom ezeket a senkiháziakat leszedni?
2014. aug. 16. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Bejelentkezel a router felületére, és megnézed, milyen MAC-ekhez osztott IP-t, így tudod megnézni, ki van fent a hálózatodon. De mint már írtam, kétlem, hogy erről van szó. Van jelszó a Wifi hálózaton? Mert ha igen, ennek töréséhez azért kell ismeret, illetve megfelelő hardveres követelményei is vannak.
2014. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen van rajta jelszó természetesen
2014. aug. 16. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor annak a valószínűsége, hogy valaki lopja, közel 0.
2014. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Alapon steamos játékkokal játszok a steam illetve a skype fut a háttérbe a skype okozhatja?
2014. aug. 16. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Steam okozhatja (néha nekem nekiállt háttérben frissítgetni a játékokat, igaz, akkor inkább 1000ms-es pingem lett), Skype-ot nem tudom, elviekben nem kellene.
2014. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!