Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell beállítani a...

Hogyan kell beállítani a laptopon hogy wifiről lehessen netezni?

Figyelt kérdés
Csak akkor tudok a laptopon netezni ha az internet kábelt dugom be,wifiről nem tudok.azt mondják be kell állítani,de én nem tudom hol

2015. febr. 4. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
kihúzod a kábelt,alt+f2 (azt hiszem minden gépnél így van)Akkor vagy kikapcsolod a wifit vagy be.De biztos Találsz egy ledes kijelzö fényt a gépeden.Ha nem világít akkor ki van kapcsolva.Nyomd meg mégegyszer az alt+f2-öt.Jobb Alsó sarokban a monitoron fogsz látni egy kis lépcsö formát.Arra rákatintasz ball egés gombal és felugrik a hogy milyen wifi-k elérhetök.Ha megtalálod a tied nyom já és ha van kodod akkor azt írd be.Ok és máris wifi-zhetsz. :)
2015. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elso: eleg sok lapost lattam mar, de meg egyet sem, amin alt f2 comboval kapcsolgatod a wifit...

Kerdezo: kezdjuk az elejen. Wifi routered van? Amennyiben igen, a laposban a wifi be van-e kapcsolva?

2015. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van wifi rúterem
2015. febr. 4. 22:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindíg be van kapcsolva
2015. febr. 4. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Második.Köszönöm hogy szóltál tudod emberek vagyunk és tévedhetünk.Elnézést akkor javítok fn+f2.További szép napot.
2015. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2015. febr. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!