Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom bekapcsolni a...

Nem tudom bekapcsolni a vezeték nélküli hálózat gombot, és nem tudom beállítani az internetet HP laptopon? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Eddig win7 home premium volt gépemen. újraraktuk de csak a win7 startert tudtuk rátenni, mert a home premiumnál és az ultimate-nél nem kapcsolt be, csak a kezdőképet ismételgette a végtelenségig. (kezdőkép majd feketeség, aztán ezt ismétli) de a startos jó lett. viszont van a vezetéknélküli hálózat gomb, ami piros, eddig ha megnyomtam kék lett, és kihozta a hálózatokat. De most újrarakás után már nem tudom megnyomni hogy kék legyen, folyton piros. segítene valaki aki ért hozzá? :( mert most nincs itthon a barátom, és nem tud senki segíteni. A google nem ír semmit :((

2014. okt. 6. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!