Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megszünt a btel? vagy miért...

Megszünt a btel? vagy miért nincs net már szombat ota és elérhetetlen az ügyfélszolgálat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát haldoklik már hónapok óta, ahogy olvasom Google-ben "btel" keresésre. Novemberben is volt ilyen hogy nem volt üf.sz.


A "honlapjuk" is masszív 2 perc után "jön be":


"Adatbázis hiba

Nem sikerült az adatbázishoz kapcsolódni a megadott beállításokkal.


Filename: core/Loader.php


Line Number: 338"

2015. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Endura válasza:
Melyik körzetben vagy?Én a 29-esben és nálunk is megszűnt a net.Szerintem ez már nem is fog visszajönni,úgyhogy meg is rendeltem a Telekomnál a netet.
2015. febr. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak nem optikai van a T-nek,akkor jobb (bar a cég igen mocskos) ha annak is csak adsl akkor inkább upc! Vagy ha van digi optika akkor inkább az! T az nem korrekt!
2015. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Spanom lakik Alsónémedin. Tegnap hivták az Upctöl hogy a b telnek vége...Megy vissza az upchez...

Köszönö9m a választ mindenkinek

2015. febr. 5. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!