Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám a reklámokat...

Hogyan tudnám a reklámokat eltüntetni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró, már szinte ellepik a monitort. :-( Ráadásul a gépem is le van lassulva.ja ! a beállításoknál már próbáltam. Nincs olyan hogy : előre ugró ablakok letiltása....

2015. jan. 31. 16:24
 1/8 belapus ***** válasza:
Úgy gondolom, az általad írt esetben már nem lenne elég egy reklámblokkoló böngésző kiegészítő használata.Így hát: vírusirtás, a Malwarebytes futtatása, feltelepült reklámprogramok kigyomlálása.
2015. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Nagy valószinűség szerint feltelepült egy "reklám" kiegészitőt vagy virust. Ezek ellen a reklámblokkolók semmit sem érnek.


Elsőnek nézd át ezt : [link]


A következő tipp virusirtás, illetve Malwarebytes Anti-Malware program futtatása, itt megtalálod a linkeket : [link]


Illetve ez is jó kis off line virusirtó ilyenek ellen : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2015. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen megköszönöm mindkét választ. :-)
2015. febr. 1. 12:48
 4/8 Kolossa Ferenc válasza:
Köszi a segítséget a PC letöltöttem a combofix-et totálisan összeomlott a gépem nem tudok belépni az internetre tegnap óta,de küzdök még,biztos nem jól csináltam valamit.Azért köszönöm a választ
2015. febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha a combofix miatt omlott össze a rendszered azt sajnálom.


Szerintem az lehetséges, hogy olyan férged/virusod van/volt ami sajnos csak rendszersérüléssel törlhető.


De a combofix futtatása előtt mindig készit egy rendszer viszaállitási pontot pontosan az ilyen események elkerülésére. Állitsd vissza a gépedet és kész vagy. (Attól még a reklámok nem fognak eltünni és a mélyen beépűlő féreg/virus is megmarad - ha volt).


Sok sikert.

üdv.

2015. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kolossa Ferenc válasza:
Köszi a választ,de sajnos nem értek annyira a programhoz/OS/ mint amennyire kellene és segítségem sincsen.Nincs keresőmotor és internet kapcsolat,a combofix-nek köszönhetően,ha van remény a visszaállításra akkor írd meg részletesen hogyan csináljam,persze ha van kedved,ha nem tudsz valamiért segíteni,az sem baj én küzdök tovább.😊 Minden jót.
2015. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Nézd meg ezt : [link]


De google rendszer visszaállitás : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. febr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kolossa Ferenc válasza:
Szia! Megnéztem a címeket,köszi de még nem használom őket,majd ha nagyobb lessz a baj,Most ott tartok,hogy kéri a jelszót be- és kikapcsoláskor,be tudok lépni az internetre,de ami eddig Magyarul volt az most Angolul van,ez okoz egy kis nehézséget.Nem merek csinálni semmi változást,ne hogy még ennél is rosszabb legyen a helyzet,most rosszabb mint volt,de nem baj.A sok küzdelemnek ez lett a vége,nem tudom,hogy hogy jutottam el idáig,köszi a segítséget,további szép napot.Üdv.coopper
2015. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!