Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új rendszert raktam a gépre...

Új rendszert raktam a gépre azóta mindenhol reklámokat ad be, Hogy tudom eltüntetni őket?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem mindenhol, csak a neten.

Keress rá a böngésződnek megfelelő Adblock kiegészítőre ! Telepítsd, és volt reklám, nincs reklám.

2015. jan. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Nézd meg ezt is, hátha segit : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mozilla Firefox: Kiegészítők, Adblock Plus.

Google Chrome: webáruház, itt több Adblock is van.

2015. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 coopper ***** válasza:

"Rengeteg ilyen kéretlen reklámot okozó bővítmény vagy vírus létezik, így előfordulhat hogy kicsit kisérleteznie kell az egyes bővítmények kikapcsolásával, hogy kiderítse melyik lehet a ludas. Az alábbi listában szereplőket mindenképpen ellenőrizze.


AddLyrics

Boby Lyrics

Vid Saver

CodecV

BCoolApp

Fast Save

Save As

VDownloader

LuckySavings

CouponDropDown

FaceBook Dislike Button

Installation Assistant

Coupon Companion

1ClickDownloader

Xvidly

CodecM

I Want This

Start Now Toolbar


Ha nem sikerülne a kéretlen reklámok eltávolítása, akkor a böngésző eltávolítása, majd újratelepítése, esetleg egy másikra váltás megoldhatja a gondot."


De ha ez sem segit, akkor viruskeresés, vagy próbáld ezt csökkentet módban (combofix) : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!