Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom eltüntetni az "ADS...

Hogy tudom eltüntetni az "ADS BY SAVERNET" reklámokat?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítőek, nem tudok semmit csinálni egy webhelyen se, mert tele van ezekkel az Ads by savernet ad options reklámokkal. Mi oldaná meg hogy eltűnjenek?
2014. okt. 27. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=M4-eP6U7b6E


Észre vettem hogy az ilyen reklámok túlnyomó része akkor jelennek meg amikor valami alkalmazás toolbart telepit a gépre vagy download magic és hasonló programokkal szedünk le programokat

2014. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Vagyis, magyarul:


1.) A Vezértlőpult\Programok és szolgáltatások\Program eltávolítása résznél távolítsd el a következő alkalmazások valamelyikét (ami szerepel a Vezérlőpultban):


SaverNet, PriceMeter, Supra Savings, weDownload Manager, PureLead, Search Assist, Re-Markable, Zombie Alert, Wajam, Coupon Server, Lollipop, HD-Total-Plus, BlockAndSurf, Safe Saver, SupTab, Search Protect, Lollipop, Software Updated Version, DP1815, Video Player, Convert Files for Free, Plus-HD 1.3, BetterSurf, Trusted Web, PassShow, LyricsBuddy-1, PureLeads, Media Player 1.1, RRSavings, Feven Pro 1.2, Websteroids, Savings Bull, TidyNetwork, Search Snacks, MyPC Backup, Re-markit


2.) Állítsd vissza a böngésződet alap beállításokra.


3.) Töltsd le az AdwCleanert: [link] és futtasd. Indíts egy vizsgálatot. Távolítsd el azokat, amiket talált.


4.) Telepítsd a Malwarebytes Anti-Malware-t. Letöltés: [link] és ha települt, egy alapos vizsgálatot futtass. Ha véget ért a vizsgálat, távolítsd el azokat a dolgokat, amiket talált.


5.) Töltsd le a HitmanPro-t. Letöltés: [link] Miután települt, futtass egy teljes vizsgálatot. Távolítsd el azokat a dolgokat, amiket talált.

2014. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!