Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem fogadja el az...

Miért nem fogadja el az Adsense a blogomat? Azt írja nincs elég tartalom.

Figyelt kérdés
Elutasították a jelentkezésemet, azzal az indokkal, hogy nincs elég tartalom a blogomon. Tény, hogy még új az oldal, de szerintem egész jól megtöltöttem, saját írással, elég hosszú bejegyzésekkel, ráadásul már be is vannak tárazva újabb írások, mégis visszadobta. Mit lehetne tenni?

2015. jan. 29. 16:23
 1/3 anonim válasza:
Nekem kb. 5-ször visszadobták fél éven belül, mire végre elfogadták. Akkor fogadták el, mikor regisztráltam a Google Analytics-be is, nem tudom, van-e összefüggés. Blogspotos vagyok. Amúgy mennyi bejegyzésed van? Nekem kb. 30 volt, mikor elfogadták.
2015. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még az jutott eszembe, hogy ha túl specifikus az oldalad, akkor az lehet vele a baj, hogy a Google nem tud rá releváns hirdetéseket tenni és ezért nem fogadja el.
2015. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali,


Igaz az, hogy eleve csak 6 hónap után enged regelni az adsense rendszerébe a bloggerr-ről pl?

(EZ megmagyarázná, miért csak fél év után fogadta el az elsőnek is...)


Köszi előre is az infót,

2016. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!