Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért dobálja a laptopom a wifit?

Miért dobálja a laptopom a wifit?

Figyelt kérdés
Rendszeresen elmegy a wifi, megjelenik egy felkiáltójel vagy az sem jeleik meg, néha megpróbálok újracsatlakozni, általában csatlakozik, de néha még problémát is ír ki. Mi baja lehet és mit lehet vele tenni?

2015. jan. 27. 23:53
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Ez az, hogyha vezetéken csatlakozik a routerhez, akkor semmi baj, csak akkor, hogyha wifin vagyok. Igazából, szerintem a laptoppal lesz valami, mert más wifit is szokott dobálni. Fel kell rá rakni egy inteles wifi programot és csak úgy lehet wifihez kapcsolódni. Néha elég, ha csak azt kikapcsolom meg vissza, de általában újra kell indítani az egész laptopot. Nem tudom, hogy mi baja lehet, ezért is kérnék segítséget. Itt a modem van bedugva egy wifis routerbe és úgy van net. De tényleg, pl a főiskolán is dobálja a wifit. Várom a tanácsokat, hogy mit lehetne tenni.
2015. febr. 9. 00:24
 22/35 tamasoft ***** válasza:

Harmadik oldalra derül ki, hogy egész biztos, hogy a laptop rossz.


Távolítsd el az összes csatlakozó programot, és wifi drivert az eszközkezelőből.


Engedd hogy újraindításkor újra felismerje és a windows hozzárendelje a drivert az eszközhöz. Ha ez megvan, modem is, router is, gép is újraindít.


Csatlakozás a windows beépített wi-fi kezelőjével.


És ha újra ledobja szólj, lépünk tovább.

2015. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
De ha nem rakom fel az inteles programot, akkor úgy veszi mintha asztali gép lenne, fel se ismeri, hogy wifis.
2015. febr. 9. 10:57
 24/35 anonim ***** válasza:
???????????
2015. febr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Intel PROset-et fel kell rakni, hogy egyáltalán a rendszer felismerje, hogy van benne wifi adapter.
2015. febr. 9. 11:26
 26/35 tamasoft ***** válasza:
Menjünk bele, ha már így összejöttünk: milyen laptopról van szó pontosan, és milyen wifi eszköz van benne?
2015. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Lenovo Z510 és szerintem inteles, mivel Intel programmal megy. Kb fél éves laptop.
2015. febr. 9. 20:35
 28/35 anonim ***** válasza:

"szerintem inteles, mert inteles programmal megy"


ez tetszik xd

2015. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Most rosszul mondtam? :D
2015. febr. 9. 21:21
 30/35 tamasoft ***** válasza:

[link]


innen töltsd le az oprendszerednek megfelelő drivert és telepítsd fel.

2015. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!