Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új laptopom állandóan máshova...

Új laptopom állandóan máshova ír, mint szeretném, össze-vissza dobálja a szavakat, szóközt nagyon nehéz ütni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak a szóközre tudok reagálni: WD40
2013. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 macika55 ***** válasza:
Ted fel a laptop összes driverét.
2013. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jajj, micsoda válaszok!

Emeld fel a kezed, vagy, ha egeret használsz, akkor kapcsold ki a tapipadot :D

Esetleg, ha komolyabb a gép, akkor lehet csökkenteni az érzékenységét.

A problémád egyébként: A kézfejeddel "simogatod" a touch-pad-ot, ami érzékeli a mozgást, és működésbe lép az egér....

2013. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de hogyan lehet kikapcsolni a touchpadot?
2013. dec. 13. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a tipusát leírnád, az sokat segítene :)

Általánoságban elmondható, hogy vagy Fn és egy funkció gomb, vagy egy driver segítségével.

2013. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, és szerintem nem touchpad gond... Ami azt illeti rendszeresen szokott ismétlődni. Elkezdek írni, és kb 20 karaktert visszaugrik, és onnan folytatja az írást. Nem tudom mi lehet...
2013. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Oda ugrik vissza, ahol épp a kurzor áll? :)

Ha igen, akkor az van, amit mondtam. Ha nem... Akkor is, csak közben még el is mozdítod az egeret....

Olyanról hallottam, anno 5 éve, hogy a billentyűzeten a gombok beragadtak, és egy helyett egy tucat "T" betűt írtak, de ilyet, hogy értelmes mondatok közepébe ugrottak volna... Na az már kihívás. Szöveg gépelés közben próbáld ki, azt, hogy letakarod valami vastagabb anyaggal a tapipadot, ha akkor nem jelentkezik a probléma, akkor nekem van igazam. Ha igen, akkor még az a lehetőség áll fent, hogy a nyíl billentyűket is nyomkodod...

2013. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!