Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért dobálja a laptopom a wifit?

Miért dobálja a laptopom a wifit?

Figyelt kérdés
Rendszeresen elmegy a wifi, megjelenik egy felkiáltójel vagy az sem jeleik meg, néha megpróbálok újracsatlakozni, általában csatlakozik, de néha még problémát is ír ki. Mi baja lehet és mit lehet vele tenni?

2015. jan. 27. 23:53
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. jan. 29. 22:53
 12/35 anonim ***** válasza:

:) nincs mit :)


akkor működik?!

2015. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Előjött megint a probléma, pedig megcsináltam.
2015. febr. 3. 22:42
 14/35 anonim ***** válasza:
probálj másik csatornákat
2015. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha valamit is állítok, nem auto-n van akkor az asztali gépen elszáll a net a laptopon meg van, ha mind a kettő rá van dugva kábellel a routerre.
2015. febr. 4. 19:16
 16/35 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nem jól csinálsz
2015. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Úgy állítom be, hogy wireless-->wireless settings és ott van olyan, hogy Channel és Channel Width ezek alapjáraton auto-n vannak és ha ezeket állítom valamelyiket is, akkor az asztalin nincs internet.
2015. febr. 5. 15:43
 18/35 tamasoft ***** válasza:

Leges legelőször router reset, és újra konfigurálni. Próbáld egy mobillal, azt is ledobja?


Szóval be kell lőni, hogy a router a rossz, vagy a laptop?


Ha a router dobál a reset után is, akkor lehetőleg ki kell cserélni. (kicsi az esély) Ha nincs pénzed kicserélni, akkor lehet konfigurálgatni, hátha jó lesz. De nem lesz jó.


Ha a laptop szakítja meg a kapcsolatot, akkor lehet próbálkozni fix IP kiosztással, átjáró konfigurálással.


b/g/n beállítva? Ha csupa n-es eszköz lóg a hálón, egy g-s gallyra vágja a hálózatot.


Annyi minden lehet, kapkodni nem kell, szép sorjában, mert begolyózol.

2015. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Telefont sose dobálja, egyiket se. Csak a laptopot dobálja, azt is, csak akkor, ha olyan kedve van. Pl ma egyszer dobta le utána nem. Általában segít, ha újraindítom a laptopot, utána általában megjavul teljesen vagy hosszabb időre. De van olyan is, hogy 5 percenként megy el vagy 2 percenként. Ez a b/g/n beállítás nem igazán tudom, hogy mi.
2015. febr. 9. 00:09
 20/35 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van a csöves UPC modemmel. Még szerencse, hogy az én PC-m vezetékesen van hozzácsatolva, egyébként meg mindenki szenved a wifi miatt a családban. Csatorna ide vagy oda. Nálunk hardveres a probléma, néha még sípol is amikor unatkozik, akkor már tudom, hogy jöhet egy restart, mert különben nem lesz net.
2015. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!