Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Invitel miért nem működik...

Invitel miért nem működik rendesen?

Figyelt kérdés
Cegléd mindig délutánra az 50 megás netem-ből csak a fele marad! Az a problémás ügyfélszolgálat meg csak igérget meg titkolózik.
2015. jan. 10. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Örülnék én ha csak az ötödét megkapnám, nem hogy felét (T-Home)! :D Amúgy délután a csúcsidő, nem kell ehhez mérnöki diploma - akkor kissebb sávszélt tud csak osztani a szolgáltató mert az egész város a neten lóg.
2015. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az teljesen mindegy én 50-et fizetek nem 20-at!!!!!!
2015. jan. 10. 20:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Benne van a garantált le/feltöltési sebesség is a szerződésben. Lehet reklamálni, de egyről a kettőre nem fogják tudni megváltani a világot. De e miatt ne legyen agyvérzésed, amihez 50-es net kell, azt meg lehet csinálni 20-assal is.
2015. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van a hirdetett savszelesseg, meg a garantalt. Na ha ez utobbi ala esik a sebesseg, akkor lehet menni panaszkodni, addig sajnos azt hasznalod, ami jut.
2015. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1 hónap alatt kb 20x bejelentettem mert nem volt ilyen! Holnap rámérek ,ha nem jó akkor megszüntem ember módon komunikálni velük! Utána átváltok fogyasztóvédelmi módba,mennyit igérgetnek!
2015. jan. 10. 20:20
 6/14 A kérdező kommentje:
Havernál 120 mega van simán megy reggel este! Csak meg kellene csinálni rendesen! Gondolom tönkrement valami nagyobb értékesebb cucc aztán nem érünk annyit,hogy kicseréljék csak ha minden kötél szakad,vagy ha teljesen leáll!!!
2015. jan. 10. 20:22
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Mielőtt fogyasztóvédelemmel fenyegetőznél, szerintem olvasd el a szerződést (ha már aláírtad), mert benne van elég sok okos dolog a szolgáltatással kapcsolatban. Mondjuk ez a sok hibabejelentgetés olyan 1st world problem szagú, nem csodálkozom, hogy tojik a fejedre a szolgáltató, mert kb. a sok ügyfélszolgálatossal eltrécselt idődön el is megy a profitja, amit rajtad nyerne.
2015. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Már évek óta megvan idáig nem volt baja, úgy hogy jogosan vagyok felháborodva elismerik hibának ők is csak nem csinálnak semmit!
2015. jan. 10. 20:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy felhaborodva, de azert azt is meseld mar el mi az amit 20 megabiten nem tudsz csinalni (ami 50-en megy). A garantalt savszelesseged megvan? Megvan. Akkor haboroghatsz, hivogathatod az ugyfelszolgalatot, mehetsz a fogyasztovedelemhez naponta - csak epp nem neked van igazad.
2015. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Több 100 gigákat töltök le!!!! Nem mindegy mennyit megy a gép ,ezért fizettem 50 megát de ha nem tud annyit adni akkor szóljon,és visszamondom vagy egy kisebb netet fizetek!
2015. jan. 11. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!