Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Youtube-ról videót...

Ha a Youtube-ról videót töltök le, akkor miért történik az, hogy a program rendesen letölti a videót, de egyes videók "0 byte-os" -ként töltődnek le, és ezeket lejátszani sem lehet?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 21:27
 1/4 T/Z ***** válasza:

Mivel töltesz?


Esetleg próbáld meg a legújabb verzióját annak, amivel töltesz, vagy egy másik programot.


Keepvid pl.

2015. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
YTD. Azért nem értem, mert más videóknál meg működik, és a gond, hogy csak a letöltés végén derül ki, hogy nem lehet megnyitni a file-t. Egyáltalán hogy lehet 0 byte-os egy file, ha a letöltés során minden simán megy?
2015. jan. 7. 22:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Én amúgy filmeket akarok letölteni, a Keepvid pedig nem reagál, szerintem hosszú neki.
2015. jan. 7. 22:06
 4/4 T/Z ***** válasza:

Értem, ismerem azt a programot, én is szoktam használni néha.


Nem tudom mi lehet vele.

Utoljára akinél gond volt vele, az nem a legfrissebb verzióját használta, de annak asszem más gondja volt, nem 0 byteos fájlok.

2015. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!