Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-ról ki lehet rakni...

NCore-ról ki lehet rakni torrenteket más torrentoldalakra?

Figyelt kérdés

Úgy értem:

- letöltök egy torrentet

- leechelem a letöltött torrentet

- létrehozok egy új torrentfájlt, ami a letöltött file-okat tartalmazza

- majd ezt a torrentet kirakom egy másik oldalra


2014. dec. 17. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy kell leechelni egy letöltött torrentet.


Mindegy, ebbe ne menjünk bele.

Ha letöltesz valamit valahonnan, akkor te azt máshova feltöltheted, ha semmi nem fog rá utalni, hogy azt az ncore-ról szedted le.


Mellesleg a fájlmegosztást/feltöltést büntetik, szóval úgy gondolkozz, hogy megéri-e másokon jótékonykodnod.

2014. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy a letöltött .torrent filet leechelem, de ez végül is mind1.

Tehát ha letöltök egy filmet, akkor az NFO fájlból töröljem ki az ncore-ra utaló részeket (az egészet nem törölném, az már milyen bunkóság lenne a releaser csapattal szemben).


Tudtommal azt is bünteti a törvény, hogy egyáltalán ncore-n seedelsz/leechelsz torrenteket, csak azt nem veszik olyan komolyan, mint mikor valaki új dolgot tölt fel.

De általában a szerverek tulajdonosaira szállnak rá.

2014. dec. 17. 22:38
 3/5 soccerway ***** válasza:
Mindent hagyj eredeti állapotában, úgy mehet tovább.
2014. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:

Amúgy az említett oldal szabályzata ír ilyesmiről, hogy miként lehet. A "wiki" témakörben. Ha a újra létrehozod ugyanazokból a fájlokból, akkor tán lehet.

(A leech, az letöltés. (jelentése pióca) Amikor nincs meg teljesen az állomány és szeded lefele, akkor leechels.

A feltöltés az seed-elés.)

2014. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Úgy értettem, hogy leechelem, hogy letöltöm magát a .torrent filet. Majd megnyitom és elindítom a letöltést (leechelem).

Kicsit félreérthetőre sikeredett így visszaolvasva.

2014. dec. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!