Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy Ncorerra...

Miért van az, hogy Ncorerra csak azokat a torrenteket tölti vissza amelyik fiókomba utoljára be voltam lépve? (két fiókom van)

Figyelt kérdés
Két felhasználóm van Ncoreon és, ha átlépek egyikből a másikba akkor azokat a torrenteket nem tölti vissza amelyiket a másik fiókon keresztül töltöttem le..ezért van két fiókom, mert így sose tudom őket rendesen visszatölteni pedig szinte éjjel nappal megy a gépem..állandóan váltogatnom kell..van valami megoldás?

2014. szept. 25. 08:28
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem tudom, de a két fiók miatt előbb utóbb repülsz, mert szabály ellenes.


Valószínűleg az azonos külső IP címhez lehet köze.

2014. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Használj 1 fiókot, minek kell kettő?
2014. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod visszatölteni, mert két fiókod van. Ha csak egy lenne, változatlan online idővel kétszer annyi seed időt gyűjtenél. Hülyeség volt két accountot csinálnod ezért, ezzel pont az ellenkezőjét érted el a kívánt eredménynek.
2014. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ezért van két fiókom"


Mármint azért, hogy ilyen problémád legyen? Mert ha nem lenne kettő, akkor nem is lenne..

2014. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!