Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy T-homos Modem (router)...

Zoone007 kérdése:

Van egy T-homos Modem (router) amire rá van kötve egy tp-link router (ez azért van meg oldva mert az emeletre nem jön fel a jel, és be van rakva egy szobába ahova fel jön a internet kábel)?

Figyelt kérdés

És ebből a fenti routerből van rá kötbe egy IPTV modem, ami elméletileg vissza tekerős meg állíthatós.

De most ez a funkció nem működik.

Valakinek valami ötlet? Hogy lehetne meg oldani hogy minden rendben működjön?



2014. dec. 8. 19:59
 1/5 Tengor ***** válasza:

A set-topboxok (amit te modemnek titulálsz) nem szeretik, ha nem közvetlenül kapcsolódnak a modem-routerhez. TV-t tudsz nézni rajta és csak a tekergetés nem működik?

Milyen beállításokkal vannak összekötve az eszközök? TP-Linken mit állítottál be és hova kötötted?

2014. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fenti Tp-linknek megadtam a lenti modemnek a SSID, a BSSID és a jelszavát és így csatlakoznak egymáshoz.

Kb. ennyi amit be állítottam rajta.

Csak a tekerés/megállítás funkció nem működik, internet is minden más normálisan működik. Gondoltam hogy az a probléma hogy a set-topboxok nem közvetlen arról kapja az internetet, erre keresem a megoldást meg lehet-e ezt oldani.

2014. dec. 9. 09:30
 3/5 Tengor ***** válasza:
Akkor most wifin v. kábelen csatlakoznak?
2014. dec. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A TP-Link router vezetékkel csatlakozik a másodlagos set top boxhoz.
2014. dec. 10. 10:50
 5/5 Tengor ***** válasza:
És hogy? Mit hova dugtál?
2014. dec. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!