Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországon torrentezés és...

Németországon torrentezés és az online film nézés is tilos?

Figyelt kérdés
Most költöztünk ki, utána olvastam a torrentezést úgy látszik elfelejthetem. De az pl az online mecsnézéssel mi a helyzet? A digisportot eddig neten néztem az sem szabad? Vagy az filmekkel mi a helyzet?

2014. nov. 29. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

torrentezes sem tilos. honnan szedted ezt?


Online siman nezhetsz meccset, ki es miert tiltana meg? Filmeket csak akkor, ha legalis forrasbol vannak.

2014. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link] http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__39455..


Nézd meg a linkeket van többis, akikel vagyok ők is mondták hogy a munkatársuk leszedett egy zenét és több 100 eurot fizetett :(

Bár online filmek vannak a youtubon is szoval gondolom az nem anyira érdekli az ügyvédi irodákat mint a torrentezés. +talán egy digis mecs megnézése utàn csak nem jön a számla

2014. nov. 29. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztazzuk.


A torrentezes nem tilos. Az a tilos, ha jogvedett anyagokat szedsz le, de az meg barmilyen technologiaval tilos.

Tehat nem a mód a lenyeg, hanem az hogy mit toltesz le.

2014. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aha értelek tehát a zenék és a fizetős szoftverek a veszélyesek leginkább bárhonnan szedem szedem le. Filmek terén nagyobb akkor a szabadság pl youtube

Mecseket meg nyugottan nézhetek.

de pl egy online filmes oldalon megnézem a walking dead legújabb részét az nem jogvédett?

2014. nov. 29. 20:13
 5/5 Bozsikrisz válasza:
Egy google drive-ról való letöltést hogy tudnak ellenőrizni?
2014. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!