Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megéri előfizetni Fiber Power...

Megéri előfizetni Fiber Power 15/30-ra?

Figyelt kérdés
Elég sok filmet töltök le, és jó lenne ha ez kicsit gyorsabban menne. Először a 15-re gondoltam, de sokan azt mondjál, legtöbbször épp csak a garantált sebességgel tudnak tölteni, ami kb 0,6 MB, ezért gondoltam a 30-ra. Szerintetek jó?
2010. jan. 30. 13:10
 1/1 czibles ***** válasza:

fiber power 15 van nekem és ha a szerver támogatja ezt a sebességet akkor 1.8MB/s-el szokott is jönni. pont ezért mert ezt a sebssséget alig 1-2 helyen tudod kihasználni kihasználni(torrentnél tudom kihasználni csak, vagy ha haver (diginettel) küld valamit skypon).

vagy ha egyszerre 4-5 filmet töltök akkor szokott még teljes kihasználtsággal jönni.

tehát a letöltés miatt szerintem fölösleges a 30as, csak a feltöltés miatt cserélném le én.

2010. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!