Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van UPC DVR-es csomagotok, és...

Van UPC DVR-es csomagotok, és ha igen akkor megéri-e előfizetni rá?

Figyelt kérdés
Gondolkodunk rajta, sok jót hallottam róla, pl. lehet nyelvet váltani, és eredeti nyelven nézni a filmeket, meg leállítani a tévéadást stb, de nem tudom, hogy megéri-e az árát, és állítólag még igen gyerekcipőben jár?
2009. okt. 5. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én magát az UPC-t mint szolgáltatót nem ajánlom.
2009. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekünk upc digital gold hd csomagunk van (vagy valami ilyesmi a neve...)

megállítani, visszatekerni, felvenni lehet vele

ez úgy működik, hogy addig tudod visszatekerni, amióta azt a csatornát nézed és ha folyamatosan az ment, akkor 3 órára visszamenőleg tudja, de ha közben egy percre is átkapcsoltál, akkor csak a visszakapcsolásig tudod visszatekerni

eredeti nyelven csak pár dolgot lehet nézni, az ilyen tv2, rtl filmeket nem!! de pl van az euronews adó, azt lehet nézni angol, spanyol, portugál, német, francia, olasz, arab nyelven is! :D

ja és a hd... a national geographic, eurosport, m1 és m2 megy hd-ben, nem sok, de annak tényleg nagyon szép a képe!!

van tv műsor is a menüben, ahol megnézheted mik lesznek és leírást is találsz minden műsorról és beállíthatod, hogy ez érdekel, és amikor kezdődik, akkor akármit nézel kiírja, hogy ezt beraktad az emlékeztetőbe :D

végülis tud jó dolgokat...

2009. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, de máshol nem tudok ilyen típusú szolgáltatást venni, csak a UPC-nél, ezért sok más választásom nincs, ha digitális és visszatekerhető tévét akarok.

Egyébként nem hangzik rosszul, de az árát megéri-e, bár ez is gondolom ízlés kérdése...

2009. okt. 6. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!